Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire tartják a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartják a pasik vonzónak azt a nőt, aki iszonyúan csinos, de iszonyúan nagy paraszt?

Figyelt kérdés
A paraszt alatt a beszédét értem.
2008. jún. 22. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amég meg nem dugják. Utána az utcára sem nagyon mennek ki vele, de büszkeségből elmondhatják ha vki ránéz hogy milyen csinos, hogy ez is megvolt. De egyébként lehet hogy van akinek bejön a paraszt stilus, végülis nem vagyunk egyformák .
2008. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Iszonyúan addig tartják vonzónak, míg iszonyúan meg nem ba.. izé... szeretgették.

Aztán nem foglalkoznak vele.

2008. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Lány vagyok. Van egy volt barátnőm (majdhogynem legjobb) Csinos, és szép is. De ugy beszél mint egy utolsó csöves, vagy egy nem is tudom mi. És Nagyon soksrác odáig van érte. De a többiek (ők talán többen is vannak) Undorító ribancnak tarták. Barátai már nincsenek is, és észre se veszi önmagát:S Szerintem Nemlátják, hogy vonzó e, csak azt, hogy utálják.
2008. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert én is ismerek egy lányt, és borzasztóan zavar, hogy a pasim is odáig van érte (nem vallja be, de tudom) meg nagyon sok srác... Pedig akkora egy paraszt... És egyszerűen nem értem
2008. jún. 22. 12:24
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Jó lenne a parasztot nem a bunkó/tapló/lekezelő/arrogáns/k*csög/buta/trágár stb szinonímájaként használni, a legtöbb paraszt nagyon is kedves ember, ellentétben a fentiekkel.


Egyébként valószínűleg fizikailag vonzónak tartják, viszont nem tudnának vele hosszú kapcsolatot kialakítani.

2008. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tade ***** válasza:
77%
Szia. Hat nekem van egy ismerosom, akinek szinten ilyen baratnoje van. A szituacio az volt, hogy keszultunk egy csaldi osszejovetelre. Az ismerosom, csak annyit mondott a baratnojenek: " Huuuhh nagyon csinos vagy, de kerlek ki ne nyisd a szad a rokonaim elott, sak mosolyogj."....szoval eeleg gaz az ilyen csaj...
2008. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miert tartjak vonzonak a csinos not akinek retkes belul a szaja? Mert a farkukkal gondolkodnak sokan azert!!! Merem mondani, hogy 75:25 aranyban.

75 megb.-na gondolkodas nelkul a maradek 25 volna kepes latni, hogy mi a helyzet.

2008. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Addig tartom vonzónak az ilyen nőket, még ki nem nyitják a szájukat.
2008. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Példamese

A nagyon szép, de nagyon büdös szájú kislánynak udvarlója érkezik.

Kiokítják, hogy ne szólaljon meg, de elcseszi, mert visszaköszön.

A párbeszéd:

Szia!

Helló!

Fingottál??

Nem...

MEGINT???

2008. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tartják vonzónak, márha a kúltúrálatlan beszédet érted a dolog alatt, nem pl. valamilyen tájszólást. Utóbbi max érdekes, de nem visszataszító.


Ellentétben ha valakinek már a beszédjén látszik, hogy sügér, az szerintem csak a magafajta, visszamaradott, számomra torz értékrenddel bíró egyéneket vonzza. De hát Isten teremtett párt mindenkinek, mért pont ők maradnának ki?


Én még egy éjszakára se tudok feloldódni egy olyan lánnyal, akiből sugárzik a sötétség...

2008. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!