Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretik a pasika szűk puncit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a pasika szűk puncit?

Figyelt kérdés
Mármint nem szűz hanem csak szűk, legalábbis nem tág...
2008. jún. 22. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, általában igen, de mindenki mást szeret. szűkebb= nagyob szorítás= nagyob élvezet
2008. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogadni mernék, hogy fiú vagy :D Ha te nem szereted, akkor biztos a szűk popóra fogsz :P
2008. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csaj vagy..és tutira bejön nekik mivel nagyobb élvezet :D
2008. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szűket is meg a nem szűket is :P
2008. jún. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Szűk előny :)
2008. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
okés, csak azért mert nekem már mondák h szűk...:D tehát akkor jó:D köszike a válaszokat
2008. jún. 22. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csaj vagyok és módszeresen hüvelytornázom. Nagyon kellemes satu puncim van. Soha nem panaszkodott még senki. A szűk punci nemcsak a pasiknak kellemes de azt eszrevettem, nekem is jobb...
2008. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert fájdalmat okoz a közösülés.

Tágítsd ki, javallom a 3deci-fél liter-liter-kétliter űrtartalmú pillepalackok egymás utáni felhelyezését.

Miután az egyiket felhelyezted, ki kell venni, nem szabad rögtön ráküldeni a másodikat, mert akkor teherbe esel.

2008. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már elmúltam ..., nem tanácsot adni akarok, csak mesélek. Életem 2. legjobb nője G. volt. Testének megismerése után többnyire 3 féle pózban szexeltünk: 1. lábait a nyakamba, és szemből, 2. Ő négykézláb, zárt combokkal, én hátulról benne, 3: Ő hason , zárt combokkal, én hátulról benne. Ő kicsit tág volt, (valszeg a 2 szülés után ) de nekem( és Neki is ) legnagyobb, hosszantartó orgazmusaim vele voltak ! A hüvelye nem dörzsölt, hanem simogatott. Minden nőnek más a hüvelye, emiatt is különböznek az érzések. A nagy többség a kissé szűket kedveli, azt fokozni lehet a hüvelyizmok kisebb-nagyobb mértékű összehúzásával a szex és orgazmus közben is. Szerintem el ne kezdd mesterségesen tágítani, a szeretkezésektől úgyis tágul majd egy kicsit .
2008. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szűket: igen. Fájdalmasan szűket: nem. Mellesleg szűk puncihoz jó szerető kell, a szextől tágabb nők meg maguk a jó szeretők...
2008. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!