Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki transzszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki transzszexuális abból van kiút? Azon kívül, hogy fejbe lövi magát mint sokan szeretnék? Az ilyen lehet még valaha "normális"?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Tudtommal akkor sem lőnek fejbe senkit, ha abbahagyja a transzkekszuálisságot.

Abba kell fejezni és passz.

2008. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te még azt sem tudod hogy mi az a transzexualitás. Igazűból miért érdekel, ha láthatóan emberszámba sem veszed őket?
2008. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg rosszul fogalmaztam, nekem nincs bajom velük, csak egy barátom transzszexuális, de már nagyon nem bírja hogy senkije nincs emiatt és ha megtudják rögtön azzal jönnek hogy "lődd fejbe magad", és szeretne normális lenni, de ezt nem lehet csak úgy abbahagyni, vagy talán tévedek?? Nem lehet hogy hormonok miatt van, és lehet kezelni valahogy? Vagy mittudom én... vagy barátkozzon meg a helyzettel hogy soha nem lesz rendes élete?
2008. jún. 21. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Öltözzön férfiassan,női dolgait dobja el és menjetek el eggyütt a városba csajozni vagy discóba.
2008. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Orvos tud rajta valamit segíteni hormonkezeléssel.

Egy beszélgetést megér vele.

2008. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
36%
Génmutáció okozza. Ez is olyan genetikai deformitás, mint a homoszexualitás. Tehát nem gyógyítható. Akarattal lehet ellene tenni. Ennyi
2008. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászólónak:

nézd meg a Gyűlölt másság című filmet, és akkor érteni fogod a problémát.

2008. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Egyrészt neked egyrészt az előttem lévőkhöz szólnék. Elöljáróban annyit hogy meleg vagyok.

Tehát a transszexualitás a homoszexualitással ellentétben pszichológiai probléma, legaláábis a WHO szerint.

Tehát a pszichológus mindenképp megér egy misét. Én is jártam a közelmúltban, mikor elmondtam itthon hogy meleg vagyok, és ha lebeszélni nem is tud mindenképp segíthet elfogadni. Anyáéknak mindenképp sokat segített, nekem nincs gondom vele.

De az elsődleges feladat magadban rendezni a dologt. Ha úgy döntesz hogy ez nem kell neked akkor sokat segíthat a doki, mivel előreláthatólag együtt fogsz működni. Ha úgy döntesz hogy lehet jó így akkor is egít elfogadni.

Egyébként zárszóként sokan élnek transzneműként boldog, és Teljes életet, ma Magyarországon!

A normálisság meg relatív. Mit tekintünk normálisnak? :)

2008. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Figyi!Én transzszexuális vagyok. Szerintem senkinek nem kéne fejbelönie magát aki más.A transzszexualizmus nem fáj más embereknek nem okoz más embereknek rosszat ,senki nem tehet arról ha ilyen! Szerintem egyébként 2 oka van:1 a genetika hogy a hajlam meglegyen rá,2:a neveltetés hibája.
2008. okt. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elmegy a havi rendszerességgel szervezett TS találkozóra, mint én/mi. jót tesz, bizony. :)
2011. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!