Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan oldódjak fel orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldódjak fel orális szex közben?

Figyelt kérdés

Mindig arra gondolok, hogy ő ezt csak az én kedvemért csinálja. Csak akkor engedem neki, ha előtte megfürödtem, mégis eszembe jut közben, hogy mi van, ha kellemetlen az ízem vagy az illatom?

Egyszeűen nem tudok feloldódni, bestresszelek.

(egyébként lány vagyok)


2008. jún. 20. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Egy srácnak is lehetnek hasonló aggályai. A legegyszerűbb, ha megkérdezed, hogy nem rossz-e neki amit csinál.


Hidd el, ha rossz lenne a srácnak, nem csinálná! :P

2008. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A párom azt mondja, hogy ő szereti csinálni, de én ennek ellenére nem tudok ellazulni :-(
2008. jún. 20. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az segített, hogy mekérdeztem a kedvest, hogy ugye, neked nem rossz ez?

Elmondta, hogy egyáltalán nem az, és meggyőzött.

Az alapvető higiénia betartásával abszolút nem kellemetlen nekik. Sőt! Aki szeret, ajándéknak értékeli, hogy ilyen közel engedted magadhoz.

Meg ha látod, hogy nem undorral csinálja (remélem, látod :)), akkor nem lehet probléma!

Lazíts és élvezd! ;) Ja és ha viszonzod is a szívességet, végképp ne legyenek rossz érzéseid!

2008. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg próbáljátok ki a 69-et. Akkor nem lesz időd stresszelni! :D (2. válaszadó)
2008. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Srác vagyok és imádom csinálni (és messze nem vagyok egyedül). Ha előtte fürödtél, semmi gond nem lehet. Egyébként nálunk esetleges, hogy a párom előtte zuhanyzott-e vagy sem, de mivel általában tisztán tartja magát, még egyszer sem éreztem kellemetlen ízűnek.

A 69 egyébként nem rossz ötlet, még akkor sem, ha csak kézzel kényeztetsz. Addig se magadat stresszeled...

2008. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is fiú vagyok.

És imádok nyalakodni, az asszony azt mondja olyan vagyok mint egy kutya, de mit csináljak ha meglátom a cunit nem bírok magammal.

Nem számít semmi, se szag, se íz, a cuniba akarok bújni.

Aztán persze, berakni a szerszámot.

2008. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Attól függ mit szeretsz:

2 feles

vagy 2 sör

vagy 2 Baileys

vagy fél üveg pezsgő

vagy 4 deci bor

2008. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

:D

Ez tényleg jó

2008. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt az állapotot nevezik élhetetlenségnek.

Béla előbb utóbb megunja, és lelép egy nővel akinek nincsnek aggályai, odarakja a három napos "érett" mosatlan cuccot is az orra alá - ha neki ez kell...


Ld. még : "nefürgyéle"

2008. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!