Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan juthatok el hüvelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatok el hüvelyen keresztül a csúcsra?

Figyelt kérdés
Nics orgazmusom hüvelyen keresztül, csak a csiklómmal tudok elélvezni.Ezzel nem akarok orvoshoz fordulni,mert cikinek érzem hogy erről beszéljek vele.A barátom is szeretné ha a szex nem arról szólna hogy ő elélvezzen,hanem hogy nekem is jó legyen.Előfordul hogy izgat mikor mozog bennem, de amint rágondolok arra hogy na ez most így jó, akkor elmúlik ez az érzés.Pedig úgy érzem elengedem magam maximálisan.Mi lehet a baj?
2008. jún. 20. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy mióta vagytok együtt,de az is lehet h még friss a kapcsolatotok,és lehet h ugy érzed hogy elengedted magad,de szex közben a tudatalattidban mégsem így van...nekem is ez volt...próbáld kicsit "megnyúzni" a barátodat...ne engedd neki h elmenjen ameddig tesem mentél el...mi addig csináltuk a barátommal ameddig el nem mentem...próbáljátok megkeresni a G-pontot...először a barátod keresse meg az ujjával izgassa egy kicsit,utána rakja be a péniszét és azzal próbálja megkeresni,ha megvan akkor kezdje el vele maszírozni,nem a ki-be huzogatás a lényeg,hanem a dörzsölődés ,a maszírozás...ha élvezed a szexet felfog dagadni a G-pontod és megfogja találni a barátod a péniszével...mondd a barátodat h feküdjön hanyatt és te ráülsz,és a csípőddel lassan elkezdessz körkörös mozdulatokat csinálni...meg ilyesmi...nekem így sikerült elmennem.
2008. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát azt kell hogy mondjam, hogy nagyon kevés nő képes a hüvelyi orgazmusra. Kb a 85-90%-a sose él át élete során olyan orgazmust. Gondolom te is ebbe tartozol. Nagyon nehéz "meg tanulni". Azt ajánlom, hogy próbáljatok ki egy csomó pózt (lovagló, misszi, kutya, oldalatokon fekszetek stb). Viszont azt nem szabad csinálni, hogy "gondolkozol" szex közben, hogy: "aaahhh igen és mindjárt megleeeesz" azt mégse... maximálisan el kell engedned magad. Ne gondolj semmi, csak élvezd :) Amúgy, ha szokott lenni csikló orgazmusod, akkor azt javaslom hogy orálisan azt tudja a barátod kényeztetni, vagy az ujjaival. Vagy találjatok ki olyan pózt ahol esetleg a barátod hasa dörzsöli a csiklód és az tuti jó ;) Vagy szex közben is tudod te is és a barátod is izgatni a csiklódat. :) Remélem segítettem.
2008. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanácsot a barátodnak érdemes adni, neki kell hosszan, mélyen de finoam csinálnia, úgy hogy közben figyel rád. Az első alkalommal lehet vagy 20 perc mire elmész. Ha van közben zene az segít a tapasztalat szerint.
2008. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előre is bocsánat...

Szerzel egy bazinagy hüvelyt, és végigfekteted a hegyoldalban, majd átmászol rajta a csúcsig...


Sok nőnek nincs / ritkán van hüvelyi orgazmusa. Próbáljátok azt, hogy addig izgat, míg majdnem elélvezel, és csak akkor hatol be. A pózokkal kísérletezzetek, minden párnál minden póz máshogy működik (nekem eddig a foteles-ölbeülős és a misszionárius jött be). Azért hozzátenném hogy a szexben nem az orgazmus a lényeg, pláne nem a hüvelyi... Szex közben is sok pózban tudja izgatni a csiklódat.

2008. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen gondom a mostani bnőmmel. Mi úgy oldottuk meg, hogy mondtam neki hogy ha szeretne akkor "játszhat" magával. Először hülyén érződött de lassan beleszoktunk. Aztán egy idő után 1-2 hónap múlva sikerült a hüvelyes is és azóta meg is van ;). A szex az bizalmi dolog is. Szerintem próbáljátok ki nekünk sikerült.
2010. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!