Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megujjazott a barátom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megujjazott a barátom a gyógyfürdőben. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Elkaphattam vmilyen fertőzést? Gondolom a víz klóros volt meg egyéb tisztítószerek... Ezekkel meggyűlhet a bajom ott lent? Viszont miután megujjazott és elkezdtem ugrálni, elkezdtem elég intenzíven folyni. Ugye csak a víz folyt ki belőlem amit "belém pumpált"?
2008. jún. 20. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha másnap már nem volt folyásod akkor csak a víz. De sztem egyébként se lenne bajod merthát gyógyvízbe vagytok, és az köztudottan nem árt. Egyébként ugyanez az esemény velünk is megtörtént és a barátnőmnek semmi baja nem volt utána. Ha viszont a rákövetkező napokban is volt folyásod akkorlegközelebb orvosnak mutasd meg.
2008. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi. De ma voltunk fürdeni és azóta semmi bajom... (nem folyok)
2008. jún. 20. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre a melegvizes gyógyfürdős akármire gondolsz, amik a strandokon vannak, és öreg reuháms bácsik-nénik ülnek benne, akik alkalom adtán bele is engedik folyékony dolgukat, tudván, hogy úgyse veszi észre senki, hát akkor döntsd el magad, hogy mennyire veszélytelen az ilyesmi. Szerencséd, ha most nem szedtél össze semmit, de máskor ne ilyen helyen intézzétek az ilyesmit. A strandon ígyis-úgyis nagyobb a fertőzés összeszedésének kockázata.
2008. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem is igazán olyan amit a 2. válaszoló leírt, hogy reumás öregnénik áznak benne, mert nem meleg víz volt hanem kicsit hidegebb. Olyan uszoda szerűség volt, de maga a Strand az Gyógyfürdő (neve)
2008. jún. 20. 20:23
 5/8 anonim válasza:

Egyik ismerősöm is egy ilyen fürdőben kapott el egy hüvelyi

fertőzést(ujjazás nélkül) és nem volt éppen a legkellemesebb:S

2008. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

Igen, komoly bajod lehet belőle.

A fürdők egységes szabályzatában az EU-ban egyértelműen szerepel.(EU CO2345133/2005COM szabály)

\"Aki ujjazást a fürdőben akár passzív, vagy aktav félként realizál, az 5 évig tejedő szabadságvesztéssel sújtható\"

A bbüntetést enyhíti, ha az élvezés ténye bizonyítható.

2008. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen biztos
2008. jún. 21. 09:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Fertőzés szempontjából nem számít az ujjazás, anélkül is kerülhet be víz (a női izmok mindenféléket tudnak sajnos).
2008. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!