Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőm elélvez de én nem veszem észre. Velem van a probélma vagy vele?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtökkel sincs probléma. Figyeld jobban a rezdüléseit, vagy kérd meg, hogy adjon ki hangokat (esetleg szóljon). Abból kiderül. :)
2008. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg orgazmusa van, azt észre kell hogy vegyed. Ha nem veszel észre semmit, akkor vagy veled van a gáz, vagy kamuzik arról hogy elélvezett. Bár sztem eléggé nyilvánvaló amikor egy lány elélvez, mert össze-össze rándul a hüvelye, na és melyik pasi az akinek nem tűnik fel hogy össze-össze szorítják a farkát.
2008. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: az orgazmust simán lehet színleni is (mondjuk sosem értettem, akik ezt teszik). Szóval akaratlagosan is össze lehet húzni ott az izmokat, úgy, hogy a pasi ne vegye észre, hogy az nem feltétlen reflex!
2008. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim se veszi észre, pedig tényleg szokott lenni orgazmusom... Az előző partnerei állítólag szinte sikítoztak, én meg kis csendes vagyok szex közben... Hát ez van XD
2008. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez az u.n. orgasmo latencio nevű kóros állapot jele.

Alapvetően a hölggyel van a probléma, súlyos szervi eredetű elváltozás.

Gyógyíthatatlan.

Sorry, ez van.

2008. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Senkivel sincs baj, nekem sem vették észre szinte soha a pasik. Kis figyelemmel beleszokhatsz.


A hüvely izmainak akartlagos mozgatásával mindkét félnek jobb a szex. Ha pedig ez bevett szokás, akkor megállapíthatatlan hogy volt-e orgazmus.

2008. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem értem a csöndes lányokat, miért jó kussban lenni?? Nem azért de ez nálam kb 50% -ban befolyásolja az élvezetet...nemtm más hogy van ezzel, de én megörülök a csöndes lányoktol. Ugyh tessék csak kifejezni az élvezetet hangokban is!
2008. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!