Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányokról fantáziálok-Ez ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokról fantáziálok-Ez ciki lány létemre?

Figyelt kérdés

Az a nagy storry, hogy maszturbálás közben a legtöbbször lányokról fantáziálok! Nem vagyok szerintem lezbikus, mert a fiúk vonzanak , velük szeretek csókolozni meg ilyenek...De a lányok valahogy mégis jobban megmozgatják a fantáziámat! Ez lehet azért, mert még nem probáltam csajjal ... És érdekelne mi lenne ha...

Vagy biszex hajlamok tombolnak bennem??? Vagy miii?

(am mással is szokott ilyen lenni?pl amelett, h van barátja és közben ő meg egy csajról fantáziál? )


2008. jún. 20. 01:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én kecskéről fantáziálok XD (fiú)
2008. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem ciki,en is szoktam fantazialni maszturbalas kozben roluk... a lanyok szexisek,es izgatobbak,de nem vagyok lezbi,meg nem voltam lannyal,nem is leszek csak a fejemben:) nem gaz a dolog,ha fiukkal vagy,ami meg a fejedben zajlik az soha sem art:)
2008. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Biztos, hogy a bisex hajlam megvan benned. Én bi vagyok, és kezdetben (mikor annyi idős voltam, mint Te) teljesen hasonló fantáziáim voltak. Lehet, hogy egy nap eljutsz odáig, hogy ki is próbálod lánnyal, de lehet, hogy egy idő után lecsillapodnak majd az ilyen jellegű vágyaid.
2008. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még csak hetero kapcsolataim voltak. Most is van barátom, azonban masztizás közben szoktam fantáziálok arról, hogy egy lánnyal jól kinyaljuk egymást 69-ben. Szóval nagyon élénk a fantáziám és ezek szerint van bennem egy adag biszexualitás is, de ezért még nagyon jól érzem magam a barátom mellett és alkalom adtán sem kockáztatnám a jó viszony felbomlását semmilyen kalanddal.
2009. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem is van barátom és énis lányokra maszturbálok és már csókolóztam velük is és kiis próbálnám velük. elvileg azt mongyák h a nőkbe mindig több a bisex. és a fiúkat szeretem.
2009. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!