Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni ha bnőm szájjal akar kielégíteni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem csinálja olyan gyorsan ahogy te szereted.
2008. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok:

meg az orálhoz több idő kell mint a sima szexhez, ott lassabban fogsz elmenni .Türelem

2008. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
talán valamin stresszelsz,vagy valami zavar.ezt neked kell tudni.elképzelhető hogy nem jól csinálja.próbáljátok ki hogy sötétet csináltok,és hosszasan izgatjátok egymást.mikor már azt érzed hogy nem bírsz magaddal,annyira kívánod,akkor próbálja meg csinálni.
2008. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
15%
Mert a csajod Ratyi(Bocs nm szo szerint)Az enyémse világbajnok:)!!!!!Hiddd el tesó nm oda valo a csaj!!!Vagy éld egy kicsit bele magad az talán segit!!!Fleshej el a csajon !!!
2008. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be. Lehet, hogy nem elég technikás, jobban kell szívnia, gyorsabban csinálni, stb...
2008. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Az utsó előtti válaszadó jó nagy köcsög, már bocs!! Az én barátommal is ez a helyzet, hogy nem birom ilyen módon a csúcsra juttatni, de az előző partnereimnél nem volt gond, szóval NEM biztos, hogy a csajjal van a gond! Az okot mi sem tudjuk... eddig semelyik barátnőjénél nem tudott elmenni így:S Mindig mondja, hogy lehet gyorsabban kellene csinálnom, de az már annyira gyors, hogy kb. 5 perc után zsibbadok.
2008. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2008. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg önkielégítésnél a gyorsabb, erősebb mozdulatokhoz szoktál hozzá, próbáld átszoktatni magad a gyengébb, lassabb mozgásra maszturbálásnál is, mert egy nő szája/hüvelye sose fogja tudni azt az erőt/sebességet produkálni mint a kezed.
2008. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bakker én is így vok:S Barátnőm 45 percig birja kb utánna elfárad nalam emg szinte semmi...:S
2009. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
esetleg ebben a témában engem is érdekelne h nekem van h szex közben sem tok elmenni én tul gyorsan csinálom vagy nemtom de lényegében hogy tudnám magam visszaszoktatni a lassabhoz és gyengébbhez maszturbálás téren?
2010. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!