Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben könnyen begörcsöl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben könnyen begörcsöl a combom (combtávolító és farizom). Mitől lehet?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és ez leggyakrabban akkor fordul elő, ha én vagyok fölül, de volt már, hogy a hagyományos pózban is begörcsöltem, ha megemeltem a csípőm. Mitől van ez? valami rossz mozdulatot teszek, vagy csak nem vagyok "bemelegedve?" Nagyon kellemetlen,mert amikor ilyenkor pózt kell váltani, az a szeretkezésünk folyamatosságát szakítja meg...
2008. jún. 18. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Nem tudom hogy mitől lehet, nálam is van ilyen néha, de ezek ilyen időszakosan.

2008. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

írigyellek, én emiatt nem tudom meglovagolni a párom, pedig imádja, és én is, nagyon jó érzés, 20 sec-ig... :(

Esetleg, ha valaki leírná a pontos technikát annak nagyon örülnék, hátha ott rontok el valamit...

2008. jún. 18. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy nem szoktál hozzá a mozgáshoz.Ha eddig nem sportoltál és most a lovagló póznál lehet hogy egy kicsit megeröltető.Ha ez van akkor egy kis tornával erősítheted.

Amugy velem is volt ilyen bár én nem pasin hanem lovon lovagoltam és első pár alkalommal egy kicsit begörcsöltem meg napokig tartó izomlázam is volt de azóta már annyira megerősödött a combom hogy már nem görcsölök és az izomlázam sincs már annyira.

2008. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj gugolásokat, akkor hasonló pozícióban erősítheted a combjaid.
2008. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem a sport nélküli élet miatt van.

Velem is előfordul olykor mikor alul vagyok. Abban a pillanatban, hogy érzem baj lesz már mozdulok is - összébb csukom a combom egy kicsit. Ettől még nem áll meg a dolog max a mélység változik v. kicsit oldalra fordulok, tehát kicsit összébb záródik a combom és megúszom a dolgot.

2008. jún. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
A görcs általában Ca hiény jele úgyhogy tessék szedni a CaMgZn tabikat.
2008. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem sem a sport hiánya okozza, tesi szakos fősulis vagyok...

A Ca hiány nagyon is elképzelhető meglehetősen roszzak a táplálkozási szokásaim...

2008. jún. 19. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak hagyományos pózban szokott begörcsölni, de ha próbálok nem törődni vele egy fél perc után elmúlik nagyjából.
2008. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az izomgörcs inkább a magnéziumhiánytól van: szóval pl. a MagneB6 tabletta szedését javasolnám (a B6 vitamin segíti a felszívódást).
2008. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hee báttya a CaMgZN ben van magnézium is... Mg
2008. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!