Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnóm megszerete dugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnóm megszerete dugni mubrokival megengedjem neki?

Figyelt kérdés
ez nem perverz ja amugy fiu vagyok csak már régota konyorog mert kiszeretné probálni. hetero vagyok amugy
2008. jún. 18. 02:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Engedd és vedd videóra, és aztán rakd fel a netre.

Se a családod, se a barátaid, se a munkatársaid/osztálytársaid nem fognak hülyének nézni.

2008. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Az jó buli,próbáld ki,de nagyon óvatosan,finoman.Ha közben kényezteted a száddal a péniszét az maga lesz a menyország.Nekik is van ott hasonlóan jó pont ,mint nekünk a G!Kívánom ,hogy talád meg és élvezzétek egymást!

Ja és sok síkosító!

2008. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Ja bocs,te a pasi vagy,úgy írtam az előbb,mintha a barátnőd írta volna,de érted ugye?

Mégegyszer bocs!

Hagyd magad ,lazulj el,próbáld ki,ha ügyes a csaj nem lesz gond!

2008. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

és egyébként meg téleg nekünk hím embereknek bizony a seggünkben van a g pont.egyébként meg attól lessz valaki buzi hogy másik fiú bassza a seggét, nem attól hogy feldug valamnit a seggébe... a barátnője... és ugye akinek az van már nemvaygon szokott buzi lenni, vagy csak jólleplezi

na de mégegyszer aki műfaszt dugdos a seggébe, az nem feltétlenül buzi...

2008. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15 éve várok egy ilyen nőre!!!!!
2008. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!