Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a puncimnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a puncimnál barna a bőröm?

Figyelt kérdés

Teljesen fehérbőrű lány vagyok, de ott a bőröm barna. Mitől van ez? Szerintem nagyon nem szép, és így nem tudok megbarátkozni vele.

Ez természetes, vagy velem van a baj?


2008. jún. 18. 01:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gond! Masnak is sotetebb ott a bor:))

Ne aggodj!

2008. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fehér a bőröm, csak ott sötétebb... úgy látszik így jártunk, de szerintem ez senkit nem fog zavarni :)
2008. jún. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

:)) Engem nem zavarna! Egyébként szerintem mindenkinek kissé sötétebb ott a bőre, pasiknál is általában...


Python ;)

2008. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez alap dolog. Nekem nem igazán sötét barna. Kicsit világosabb. De semmi para.. a pasiknak úgyis fog tetszeni ;-) Meg, ha egy olyan srácot találsz aki szeret igazából nem fog az miatt b*szogatni, h "úristen neked sötétbarna". :)
2008. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Há-há, bukta!

Így lehet kiszűrni az u.n. "fehér cigány"-okat!

2008. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
te majom "fehér cigányos" majdnem az összes lánynak olyan, hogy egy picit sötétebb, az kicsit durva lenne, ha minden lány fehér c. lenne, nem? gondolkodj
2008. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Úristen... Majdnem mindegyiknek...?

Már ekkora a baj...?


Különben a tenyér rajzolatát is ellenőrizni kell, ha a vonalak nem rózsaszínüek hanem barnák, az megintcsak bukta.

2008. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
muti egy képet, majd megmondom hogy szép-e vagy nem :)
2008. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Mindenkinek sötétebb a bőre a szeméremtájékon.
2008. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen normális! Most volt erről egy topic! CSak fiúsbaN! :P Nyugi! ... MidnenkineK szinte! ... Sőt! A néger lányoklnak szinte FEKETE! ... Én fiú vagyok és nagyon bejön! :P
2008. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!