Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szeretkezni a pasim, amikor menstruálok?

Figyelt kérdés
Fürdöm tisztálkodom rendesen és intim kendőt is használok. Mi lehet a baj? Régebben csináltuk ilyenkor is, most meg max. az 5. napon.
2008. jún. 17. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert lehet nem tetszett neki!kipróbálta,de nem jött be!egyébként én nő vagyok,de gusztustalannak tartom.mert akkor csak nem úgy szeretkezel,mint mikor rendben minden!nem tudom,én teljesen megértem őt!annyira nem illik a szexhez a vér!bocsi.
2008. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert rájött hogy ehhez gusztus kell és nem annyira természetes dolog.
2008. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudom de én pl nem szeretem mert sztem nem higénikus meg nem is kivánom.de ha nektek jo akkor hajrá.kérdezd meg töle mi a gond.

Amugy ha ezen kivül jó a szexuális életetek akkor minden rendben van.vszínű csak nem kivánja amit megértek ha nem baj:S

2008. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Hát én megértem a csávót, hogy nincs kedve akkor. Beszéld meg vele..
2008. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, de én sem csinálom mert szerintem gusztustalan :S Mindenkinél gusztus kérdése...
2008. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Énis lány vagyok és mi szoktunk szeretkezni. Amikor összejöttünk a barátommal már akkor se volt akadály, ugyan úgy szexeltünk akár napi 3-4szer is. Most már van hogy nem szexelünk, mert amúgy se szexelünk már olyan sokat, de kicsit problémás is, mert ha nálunk vagyunk, és ha napközbe akár 2szer lezuhanyzunk plusz még este akkor anyámék megszólják, nálunk ezért is maradt el egy kicsit. Nem lehet h nálatok is csak ezért van? Lehet hogy nem miattad, meg nem a havid miatt, hanem ilyesmi miatt ami nálunk is van.

2008. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megertelek. Lehet en egy gusztustalan nem higienikus bunko vagyok, de en is akkor kivanom a legjobban a dolgot, amikor megjon. Nallunk sosem volt problema az ilyesmi - persze valoszinu mert kinottuk a szuloket es sajat keglink van. A Kedvesemet meg nem igazan erdekli a dolog. A lenyeg az, hogy egymas kedveben jarunk.

Sajnos elofordul, hogy ahogy az ido telik, valahogy lanyhul a dolog. Lehet nala is ez van.

Miert nem kerdezed meg tole mi van? Miert nem mondod, hogy szeretned ha szeretne akkoris, ha menstrualsz?

Akkor tudnad a valaszt attol, akit a leginkabb erint a dolog.

2008. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát ez lehet h egy pöttyt zavaró a másik fél számára...! :s
2008. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
lehet hogy nincs hozzá gusztusa
2008. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértem,az én barátom sem szeretnéolyankor csinálni,és én sem.Elég gusztustalan szerintem, na meg véres lesz a nemi szerve,gondolj bele ha a helyébe lennél,szerintem te se mennél bele.Na meg könnyebben összeszedhetsz vmilyen fertőzést,ha megvan.Szerintem egy hónapba egyzer mindneki kibirja azt a 4-5 napot!
2009. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!