Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, és kb fél éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, és kb fél éve vagy egy éve nem kívánom a szexet. Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, majdnem két és fél éve vagyok együtt a párommal (ha fontos 30 éves). Nem élünk még együtt, de heti 5x találkozunk. Már jó ideje megfigyeltem, hogy nem kívánom a szexet, se vele se mással. Nagyon jól kijövünk, szerelmesek vagyunk egymásba, mindent megosztunk egymással, eljárunk szórakozni stb. De a szex, mintha nem is létezne köztünk. Havonta egyszer maximum 2x elvagyunk, de semmi több, sőt én még csak nem is élvezem, ő azt mondja igen, de ezt nem merném biztosra venni.

Mi lehet a gond? Kérlek aki tud segítsen.


2008. jún. 17. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

"nem kívánom a szexet, se vele se mással."


Ha így vagy szerelmes, hogy mással is szexelsz a pasid mellett, akkor nincs mit írnom erre...


Ha csak a kérdés feltevése volt suta és nem freudi elszólás, akkor meg találjatok ki új pózokat, helyszíneket. Egy kis romnatika, fantázia, kreativitás és szertinem sínen lesz az ügy.

Ha mégsem, akkor ez már csak lakótársi viszony, megszokás és már régen nem szerelem, csak elfogadás és szeretet, tisztelet.


Python

2008. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez a se vele, se mással azt takarja, hogy pl: beszélgetek egy jó hapsival, nem gondolkozom el azon, hogy valyon ő mit tudhat, mint 2-3 évvel ezelőtt. Nem lehet új pózokat kitalálni, mert ő csak egy pózhoz ragaszkodik, és csak az ágyban éjszaka.
2008. jún. 17. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor már értem, hogy miért nem lelkesedsz...totál beletörődtél és megszoktad, hogy nem lesz szexuális életed - tényleges életed.

Próbálj meg kezdeményező lenni és ne hagyd, hogy az ő akarata érvényesüljön mindig.

A szeretkezés attól is szeretkezés, hogy a másiknak örömöt akarunk okozni, és az örömének mi is örülünk.

Lehet, hogy még ennyi idő után is tart valamitől, hogy mindig a megszokott módon akarja ... persze ha egyátalán akarja?! Nem rejteget valamit a pasid? Zavarja valami?

Szerintem egy normális pasiban benne van a kíváncsiság...

Próbáld kicsalni belőle, hogy miért ragaszkodik a megszokott dolgokhoz. Valami oka nyilván van, amit nem beszéltetek meg, vagy nem akar beszélni róla.


Tudtára adod, hogy nem jól csinál valamit, vagy színleled az egészet?


Nem pettingeltek, vagy simogatjátok egymást? Orális játékok? Csoki, eper, tejszínhab, stb?


Közös fürdő gyertyákkal, aromával..?


Kíváncsi vagyok mi tart még mellette... és a pasidra is kíváncsi vagyok, hogy önző ember-e.


Python (27)

2008. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A legtöbb fiú ismerőm, is azt kérdezi, hogy miért vagyok még mellette?! Szeretem és úgy érzem nélküle nem tudnék élni. Próbálok kezdeményezni, de akkor azt mondja, hogy fáradt. Szoktuk simogatni egymást, orálisan is ki szoktam elégíteni. Tudja, hogy nekem nem az igazi a szex. Ritkán kb 2-3 havonta együtt szoktunk fürdeni, de akkor sem történik semmi.
2008. jún. 17. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Gáz. Kíváncsi vagyok meddig marad ez így.

Az, hogy fórumra írsz, már azt jelzi, hogy kifelé tekintesz ebből a kapcsolatból.

Erős a kötődés, ez nyilvánvaló, de egy idő után már lehet, hogy kevés lesz és beleunsz...


Python

2008. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet.
2008. jún. 17. 20:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tekintek én sehová, csak nem szeretem a barátaimnak kiteregetni a problémáimat, és gondoltam itt hátha van valaki aki hasonló problémával küszködik. De tényleg köszönöm a segítséget.
2008. jún. 17. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából ezt neked/nektek kell tudni megbeszélni. Nem hiszem, hogy egy fórum ad megoldást, maximum megerősítést.

Remélem van olyan őszinte ez a kapcsolat, hogy erről a témáról is tudtok nyíltan beszélni. Szeretném gondolni, hogy így van, másképp nehezen hiszem, hogy jó irányba fordulnak a dolgok.

A véleményem ez, a kommunikációval fog elkezdődni valami változás, mert nyilván ez lehet a cél.

Ha a barátod nem parner ebben, akkor, ha valóban ragaszkodsz a személyéhez és ahhoz, amit szerinted neked adni képes, fel kell készülnöd egy hosszas vívódásra, agonizálásra végül arra, hogy vége lesz.

A szex nem minden, nagyon fontos a lelki kötődés és a bensőséges viszony, de hosszú távon szerintem kevés lesz.


Szorítok nektek!


Beszélgess vele, egy üveg bor mellett... Ne támadd, csak próbáld megérteni és együtt alakítsatok ki valami olyan életet, ami mindkettőtöket kielégíti (testileg-lelkileg).


Remélem hallok a fejleményekről :)!


Minden jót: Python

2008. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem túl bíztató, amit írtál, és látszik, hogy érzed, változtatni kellene. Lehet, hogy erről el kellene beszélgetned a barátoddal, mert a rossz szexuális életre rámehet a kapcsolatotok, és ahogy látom ezt nem szeretnéd. Azt mondjuk nem értem, ha ő szeret téged, akkor miért nem törekedik arra, hoggy neked is jó legyen.


(Első tippem a fogamzásgátló lett volna, mert attól változhat a libidó, de a kommentjeid után ez a kisebbik lehetőség.)

2008. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a segítségeteket! Már említés szerűen beszéltünk róla, de aztán abba maradt. De majd megpróbálok vele mégegyszer komolyabban beszélgetni. Köszönöm.
2008. jún. 17. 22:59




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!