Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A menstruáció hanyadik napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció hanyadik napján jó már szeretkezni és hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy értem ágyban törölközővel, vagy zuhanyban?
2008. jún. 17. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a menstruáció minden napján szoktunk szeretkezni, vagyis hogy nálunk nincs olyan hogy csak a 3. napon v ilyesmi. Barátom kicsit felhúzza az agyamat, kiveszem a tampont és rendesen az ágyon szoktunk, mindenféle törcsi ilyesmi nélkül, mondjuk néha jártunk már úgy hogy pár ici-pici csepp ott volt a lepedőn, de elvittem és beraktam mosásba. De rakhattok törcsit is. Utána egyből zuhi, mi ezért is szoktunk este szexelni olyankor, mert akkor nem kell napközbe is fürdeni meg minden. Mondjuk ilyenkor csak egy féle pózba szexelünk, a barátom van felül, direkt azért ugye mert ha a lány lenne ilyenkor felül az gázosabb lenne. Különben ha te vagy alul, nem folyik ki a vér, nálunk is csak nagyon ritkán fordul elő hogy picit foltos lesz a lepedő.
2008. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor márcsak nagyon kevés van, vagy csak barna akkor szerintem már simán lehet óvszerrel. Mi szoktunk, és ha már tényleg kb alig vérzel.. aki simán.
2008. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*akkor simán


Amúgy zuhanyban ne, mert túl nagy a fertőzés veszélye.. főleg ilyenkor!

2008. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!