Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a legjobb barátnőmmel néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb barátnőmmel néha szoktunk "jáccani" és én egyre többször érzek iránta többet mint barát az jelentheti azt, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
mit játszotok?
2008. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt-azt....ebben a kérdésben nem ez a lényeg:)
2008. jún. 17. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert valaki iránt többet érzel, még nem tuti, hogy szerelmes vagy....
2008. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Persze.

A focicsapatok minden egyes tagja is szerelmes az összes többibe, lévén néha szoktak jáccani (nem, nem a magyarok, azok nem szoktak).

Közismert etológiai tény.

2008. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
te lány vagy vagy fiú? mert ez nem derült ki...
2008. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát sztem lényeg...mert én kártyázni is szoktam emberekkl,és az is játék...kinyalod néha,vagy mi?leszbi vagy...
2008. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lány és nem társasjátékra gondoltam.egymással játszunk.de fiúkkal is szoktam szóval nem csak lánnyal.
2008. jún. 17. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Ömm.. milyet "játszotok"? mert ha pl simogatósat,és ő is partner,akkor lehet,hogy meg kéne próbálnod továbbmenni,hátha belemegy.. kitudja.
2008. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
voltunk már tovább is
2008. jún. 18. 09:14
 10/12 anonim ***** válasza:

NA FIGYELJ, MOST TALÁLÓS KÉRDÉST JÁTSZUNK????

Bökd már ki hogy mi a kérdésed? Ha nem konkrétan kérdezel válaszolsz , nem adhatunk neked normális választ .

Hány éves vagy előszőr is, mert nagyon sok függ ettől. Lehetsz 10-12 éves, akkora még nem alakult ki hogy mit is akarsz, lehet hogy csak ismerkedsz a testeddel, és az érzésekkel, és még fitala vagy ahhoz hogy egy fiúval kipróbáld. Szerelmes akkor vagy belé ha szerelmesnek érzed magad. Lehet hogy csak jó vele. Sok múlik azon hogy fiúval voltál e már.

2008. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!