Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal már többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már többször voltam együtt de sajnos nekem még nem volt orgazmusom mivel Ő hamarabb elmegy mint Én ezért többször meg kell állnom h vissza tudja tartani a magömlést. Mit tegyünk h ne kelljen megállnom de Ő vissza tudja a magömlését?

Figyelt kérdés
Hiába nézett tv-t vagy számolt magába az sem segített...:(
2008. jún. 15. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A második menet mindig hosszabb ideig tart. Miért hagyjátok abba az első után?
2008. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelemmel. Egy idő után tovább tudja tartani, és az aktus is hosszabb lessz. De izgasson téged sokáig előtte. Nyugi. Össze fog jönni, ne görcsölj rajta
2008. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj, összekell csiszolódnotok. Amig ez nem történik meg, addig időnként próbáljátok az orált, mármint hogy ő nyalakodjon fel Téged a csúcsra. De türelem és ne csüggedj!
2008. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 menetet javasolok! A másodikat már lehet nyújtani! Az elsőnél hogy hamar elmegy ne aggódj emiatt, csak nagyon kiván téged az nem baj. 15-20 perc múlva kezdjétek újra, hidd el már másabb lesz.
2008. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél türelemmel. Nálunk is ez volt a gond. Most már annyira hozzászoktunk hogy pontosan egyszerre szoktunk elmenni ami nagyon jó érzés:)
2008. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!