Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány nap után borotváljam le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap után borotváljam le a puncimat megint?

Figyelt kérdés
Borotválom rendszeresen de ha lesz komoly kapcsolatom csak nem borotválhatom minden nap:S nem? és 2 nap után már ugye szúr:S Ez zavarja a pasikat? elég ha egy héten egyszer borotválom? Vagy hogy csináljam? (gyantával ott nem bírnám:S)
2008. jún. 15. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezt csakis a párodtól tudod megkérdezni, hogy ő hogyan szereti. Ne tőlünk kérdezd, ha neki akarsz tetszeni.
2008. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szia, Én minden héten általában péntekenként szoktam. Tartós kapcsolatnál szerintem a párod megérti. És nállam ha 3 napnál (max) ritkábban borotválom olyankor kipirosodik. de amikor csak hetente olyankor meg csak szép puha leszek ott:D És a barátod azt fogja imádni.
2008. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%
Minden nap biztos h ne borotváld mert olyankor még túl kicsi a szőr és helyette inkább csak felsérted a bőröd ami elég fájdalmas és vérzik.Szóval a legjobb ha 3 naponta csinálod.A legjobb pedig ha utána lekened babaolajjal attól jó puha lesz.
2008. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Naponta nem kell, nekem elég erős szőröm van sajnos ami hamar kinől, de mégsem szúrja a barátomat pedig hetente csak kétszer borotválom.
2008. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Borostás pina az igénytelenség szimbóluma.
2008. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
"Borostás pina az igénytelenség szimbóluma" ne haragudj, de ha folyamatosan borotválnánk, enyhén szólva "szarrá" vágná magát az ember, és fáj meg vérzik.
2008. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
58%

Szerintem, ha lesz egy komoly kapcsolatod, ez lesz az utolsó, amin gondolkodni fogsz.....Fontos a higiénia meg a jól ápolt külső, de akit komolyan érdekelni fogsz, nemhiszem, h ez lesz neki a legfontosabb....

Azért aranyos vagy :)

2008. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-NAPONTA.
2009. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mgint cskas megnyilvánult vki...sztem a borostás"pina" ahogy íertad kedves... az tapasztalataim szeritn a fiuk szeretik...jah és akkor a borostás fazs meg pasi az nem igénytelen?? nah szal befogd a pofád... elg borzasutó h álandóan anpknek borotválniuk kell magukat mindenhol mert h aeg yszőr cafatot látnak rajtuk már csesznye meg igénytelen...bekaphatj amind...

jah kiscsajszim :) majd kialakul h mikor vorotváld! tehát majd látod szteim hetente 1x levághatod de ha nem akk nem sztem eg ypasi ne azért szeressen mert ott lent ilyen vag yolyan!

2011. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fölöslegesen ne borotváld attól nem lesz higiénikusabb csak irritálod a bőröd. Meg kell mosni az a titok,inkább legyen szőrös ,mint pattanásos
2011. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!