Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szopásnál a bőrt huzogassam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopásnál a bőrt huzogassam vagy inkább felhuzva haggyam?

Figyelt kérdés
mindkettöt csináltam már. de a fiunak hogyan jobb?
2008. jún. 15. 18:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Jah és egyébként mind1, hogy hogy csinálod. Bár húzogatva izgatóbb ez tény...:) /Darkerboy/
2008. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Minek teszel fel ilyen kérdéseket itt nekünk?

Miért nem kérdezed meg a párodat? Csak ő tudja elmondani, mi esik neki jól.

2008. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tom ezt oan furcsa igy feltenni hogy nked hogy jobb?:D szal érted..:D
2008. jún. 15. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Fura feltenni? Szerintem a jó szex alapja, hogy elmondjuk a másiknak mi mit szeretünk, és elvárjuk hogy ő is szoljon hogy mi neki a legjobb. Szerintem...
2008. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is kérdezd meg őt, és mondjuk így : "Neked hogy esik jobban ?"

Habár kinézem hogy túl fiatal vagy még ehhez is...

2008. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben akkor emgkérdem.. megbeszélünk mindent:) csak szerettem vna azért okosabb lenni:) azért köszi mindenki:)
2008. jún. 15. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

nemtom miért kell szopni ha ilyen bunkó valaki. ezek a kérdések nem is lennének feltéve ha ÉRETT emberek fognának neki ilyesmiknek. tönkre fogtok menni 20 éves korotokra, utolsó elhasznált rongyok lesztek :)


hajrá magyarország, hajrá magyarok

2008. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Eszem ágában sincs ilyet csinálni...én csak megkérdeztem...ez 2 különböző dolog...
2008. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem ide akartam bocsika
2008. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző drága válaszadóknak: Lehet egy 30éves csaj is félénk, vagy szégyenlősebb, és nem feltétlenül tud mindent. Lehet egy 13 éves csaj is érett, nő és feleségnekvaló és anya. Az már más kérdés hogy az utóbbit jobban lehet szidni.


Kérdezőnek: Én azt ajánlom, hogy váltogasd a módszereket, a végjátékban pedig inkább huzogasd a bőrt is. Ha valami nem tetszik a pasinak, azt úgyis kinyögi előbb-utóbb.

2008. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!