Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem rä a päromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rä a päromat hogy "anälisan is jätszhatnànk egy kicsit"?

Figyelt kérdés
Irtozom a buziktol(bocsänat hogy igy leirtam..),de néha amikor orälisan elégitem ki a päromat és végignyalom a péniszét,a nyelvem lejjebb téved ,märmint a zacsihoz..és amikor a zacsko aljät izgatom nagyon élvezi..lehet az hogy azert mert élvezné az anälis jàtékot is...?hiszen kb miliméterekre van a zacsi alja a végbélnyilästol..és gondolom én ha nem élvezné az anälis jätékokat nem engedné azt sem hogy oda tévedjen a nyelvem...söt tök hamar eljut igy a csucsra is.engem is izgatna szerintem ha anälisan jätszadoznänk kicsit de hogyan vezessem rä...?gondoltam mär arra hogy iszogatuk kicsit ,,romantikäzunk aztän be az àgyba....és hagy szoljon..?vagy hät mégis hogyan.?
2008. jún. 15. 15:55
 1/9 anonim válasza:
0%
Tudtommal a zacsi és a végbél nyilás közötti rész tök sok idegvégződést "tartalmaz."Így nem csoda;hogy élvezi.De erről szerintem beszéljetek elöbb;hogy ő hogyan áll ehhez a kérdéshez.Amúgy meg;ha nem akarsz vele beszélni erről.....úgy tudod rávezetni;hogy mikor beléd akarja tenni;kicsit emeld feljebb a csípőd;mintha "véletlen" tévesztenéd el.......
2008. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Az előttem szólónak üzenem, hogy olvasd el a kérdést, ha válaszolni akarsz rá! Nem érted, hogy ki akarja nyalni a seggét??? Fogd már fel! Hova emelgesse a csípőjét?

A kérdezőnek meg üzenem, hogy remélem elkapsz valami szalmonellát... vagy esetleg pont akkor ereszt el valamit a srác... ha meg élvezi akkor gratulálok neki, mehet a melegfelvonulásra.

2008. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszt de akkr hülyén fogalmaztam,elnézést:D.neki anälisan.nem nekem:)
2008. jún. 15. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki mit akarsz... vagy tudod mit ne mondd meg mert attól lehet megijed, csak lassan haladj arrafelé, aztán térj a tárgyra persze csak finoman, szerintem nem fog ellenkezni ha érzi hogy jó, én is szeretem ha ott játszadozik velem a barátnőm :]
2008. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4%
Vegyél neki egy 2 méteres vibrátort, biztos érteni fogja a célzást.
2008. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hät...:D...tudtommal ennek az oldalnak a lényege,hogy kérdéseket tegyünk fel amire vàrjuk a normälis välaszokat,tanäcsokat,ötleteket.de lätom itt a legtöbb tényleg egy nagy taplo paraszt(elnézést).ha nem tudsz segiteni csak abunko véleményed osztod...bitos talälsz arra is oldalt...és nem seggnyaläsrol vol szo ..inkäbb szerintem neked kéne elolvasnod mégegyszer a kérdést...:)
2008. jún. 15. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, sztem meg kéne beszélned a barátoddal. Amikor a zacsimmal játszadozik a csajom, én is élvezem, de hogy análisan játszadozzon velem, annak igencsak nem örülnék... Főleg ha meglepetésszerűen jön a dolog...
2008. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Irtózom a bu..iktól. Jó kezdés, csak kicsit gáz, hogy emellett pont te taplózol meg parasztozol másokat. Tudod, más szemében a szálkát is, de mindegy, annyiban egyetértek veled, hogy a fórum a KÉRDÉSEK megválaszolására van. Most ez jön. Szerintem finoman kérdezd meg tőle. Sok hetero pasinak bejön, de ha csak úgy, a tudta nélkül oda tévedsz, abból nagy balhé lehet.
2009. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is mindig érdekelt ez a dolog. Az exbarátom soha nem engedte. Aztán most van egy szeretőm, aki rávett, hogy ujjazzam meg,persze finoman. És hmm...jó volt.

azóta már magamtól vetődtem rá a kis ánuszára. És igen, nyalom neki...persze csak a környékét.Nem bele.

Engem izgat. Igaz, hogy mindketten biszexek vagyunk, de sztem a heteroknál is lehet.

beszéld meg konkrétan a barátoddal

2010. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!