Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap először elégítettem ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap először elégítettem ki orálisan a barátomat meg rásegítettem kézzel is, nem néztem az időt de nagyon sokáig csináltam de egyáltalán nem élvezett el, mitől van ez? én csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Ő se tudja miért nem volt olyan jó neki,de én kicsit csalódott vagyok hogy nem tudtam neki örömet okozni,sőt nagyon szarul érzem magam.
2008. jún. 15. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen szokatlan módon csináltad, nem pedig úgy ahogy ő ehhez hozzászokott.

Kérd meg következőnek, hogy mondja hogy milyen ritmusban és hol a jó neki és próbáld azt követni :).

2008. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jah, annyit még hozzá teszek hogy attól mert egy aktus során nem megyünk el, attól még szerintem jól éreztük magunkat...

Nekem pl. sokkal nagyobb élmény ha a páromat eljuttatom 1-2szer a csúcsra mint amikor én eljutok

2008. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a párom nekem is először csinálta nekem se volt a legjobb, de már egész jól bele jött tehát ne parázz végette. Majd többször csinálod neki és rá fogsz érezni hogy mi is jó neki. Meg rá is kérdezhetsz hogy milyen tempóval vagy többet ingereld a száddal vagy kevesebbet, ha akarja hogy csináld neki úgy is segít neked...
2008. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát először is pasiként leszögezhetem, hgoy azt nagyon nem szeretjük, ha a csajon látjuk a "csak legyünk már túl rajta" arckifejezést. Ehhez türelem kell. És én pl nem is szeretem közben a kézimunkát, az elrontja az egészet. Persze miközben kényezteted a száddal, a kezeddel is rásegíthetsz, de ne csak a kezeddel csináld, egyszerre a kezeddel, száddal. Másrészt, amikor a csajom elkezdte nekem csinálni először, nekem sem volt az igazi. Meg kell ismerni a másikat, mindenki más sex terén. És amíg szorongassz a dolgon, addig nem is lesz az igazi. Amikor a csajomnál is pár alakalom után megszűnt a szorongás, akkor lett igazán jó, akkor kezdtem el érezni, hogy igazán érzésből csinálja...

Ja, és mégvalami: ez fordítva is előfordul, nekem is meg kellett ismernem a csajom, hogy rendesen ki tudjam elégíteni a számmal. Szóval sztem csak idő kérdése!


(A fogaidra mindenképpen vigyázz... :D )

2008. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam. Rosszul csinálta. Nem éreztem semmit. Aztán tanácsot kért egy tapasztalt barátnőjétől, és úgy le..opot hogy spricceltem mint egy versenyló. Szabályosan ömlőtt. Azt mondta úristen! Mennyi van benned? Hát olyan jó volt. Meg egyszer csinált prosztatamasszázst. Ravasz volt. Amokor aludtam a paplan alatt felszúrta a sikosított ujját. Én már csak arra ébredtem hogy eszméletlenül jó. Van ott valami, ha megnyomja olyan erős orgazmusom van, hogy hajdnem beleőrülök. És egymás után akár 5x is elélvezek. De aztán mondtam, hagyja abba mert rá már nem maradt energiám annyira kikészültem. És nekem fontosabb, hogy lássam azt amikor neki is jó. Az nekem nagyobb öröm, amikor érzem hogy összeszorul a puncija és olyan fehér folyik belőle. Akkor tudom, hogy élvezett.
2015. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!