Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a barátnőmet rávenni a 69es pozra? En szeretem kinyalni őt de az is jo lenne ha ő is csinálna valamit. De azt mondta nem szeret szopni, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 13:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Ami azt illeti kezdetben az én barátom is utalgatott rá hogy szeretné ha análisan kényeztetném.De én kicsit megalázonak éreztem h ő tesz rá célzást!Ezért el is vetettük.Aztán egy idő után már én akartam őt kényesztetni és persze tudtam h ő is már régóta szeretné!És egy váratlan pillanatban (mármint sex közben )megtörtént,azért mert én akartam!És rájöttem h igy nem is rossz,sőt!:)szóval sztem ne piszkáld ez miatt sokat a barátnődet,főleg ha szeretitek egymást,mert egy idő után tuti h ő is kiváncsi lesz erre is h milyen.Egyébként mióta vagytok együtt?mert lehet h ez is baj lehet h még nem vagytok annyira összeszokva!Remélem nem okoskodásnak vetted amit irtam és legalább egy picit segítettem?!:)
2008. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 69-eshez nagy gyakorlat kell. Ne ezzel kezdjétek. Ha idegenkedik, még úgy se.
2008. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!ezt a 69-es témát mi is nem rég avattuk be.

én pld titokban már nagyon akartam volna de mikor a barátom mondta hogy csináljuk akkor valahogy mégis azt mondtam hogy em aakrom de még aznap kiprobáltuk bár olyan furcsa volt a feje fölé raknom... :D

de én nagyon szeretm igy csinálni,mert igy nekem is neki is jo.

a barátom csak levette rolam a ruhát megforditott és ennyi is volt :D

magyarázs el neki hogy neked is had legyen jo egy kicsit és ha igy se tetszett neki akkor hagyd rá.

egy idö után ugyis csinálni fogja hidd el

2008. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az egyik legjobb póz az előjátékhoz, valahogy, nemtom hogy vedd rá a csajod :) Én is csináltam a barátnőmmel, de már nemtom hogy hogy vettem rá. Nála is gond volt először az orális sexszel, megkértem, hogy csinálja, de nem akarta. Aztán egyszer hirtelen megkért előjáték közben, hogy csukjam be a szemem... és egyszercsak azt éreztem, hogy ... szval érted :D De hozzáteszem nekem is kb fél évet kellett rá várnom...
2008. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként egyáltalán próbálta már???? Mert kijelenti, hgoy nem szereti, amikor nem is próbálta... Az én csajom pl nagyon megszerette,miután kipróbálta, szinte le sem tudtam állítani :D

(az előző hozzászólást is én írtam)

2008. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor mi először csináltuk, nagy meglepetés volt. A barátom többször rákérdezett finoman, nem tolatkodóan.Mondtam, h nem, még mindig nem. De vágytam rá, csak kicsit szégyenlős voltam. Aztán ahogy telt az idő, nem akartam neki már nemet mondani. Végülis rávettem magam. De olyan csodálatos vol. Életem egyik legcsodálatosabb "szex-élménye". Ahogy te is kényezteted Őt, ne is élvezed...

A legjobb, hogy az tényleg minkettőnknek tiszta élvezet volt, hiszen olyan sokáig csináltuk, hogy többször is eljuttattuk egymást a csúcsra. Ráadásul így még a szög is jobb sztem, szopáshoz.;)

De ezt szigorúan csak azzal, aki MEGÉRDEMLI, egy időnek el kell telnie. De akkor aztán;) 22/L

2009. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!