Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az télleg igaz hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az télleg igaz hogy ha egy nőnek puszilgassuk a nyakát vagy vmi érzékeny helyen akk "felál" a melbimbója?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az tényleg igaz, hogy valószínűleg felizgul, ha felizgul akkor kicsit megkeményedik a mellbimbója is....

Az hogy 'feláll' túlzás :)

2008. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerült úgy felizgatnod, hogy magán kívül van, akkor tényleg teljesen megkeményedhet a mellbimbója is, meg máshol is. De ez egyéntől is függ...
2008. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Először is: olyan szó nincs, hogy télleg, puszilgassuk? mármint mi, így felszólító módban? talán "puszilgatjuk"...

akk(or) "felál" esetleg feláll, és a nők mellét MELL-nek hívják, és nem melnek.

Egyébként honnan áll fel a mellbimbója? Az asztaltól? Mert ez nem igaz. És máskülönben hogyan képzeled el, amikor "feláll" egy mellbimbó? Mert én még nem láttam olyat barátom...

2008. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Ok, hogy névtelen ez az egész, de attól még oda kellene figyelni a helyesírásra! Hogy lehet komolyan venni egy olyan kérdést, amit alig lehet elolvasni?
2008. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!