Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy végezzem a prosztatamassz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy végezzem a prosztatamasszázst?

Figyelt kérdés
Szeretném a kedvesemet meglepni, mivel azt olvastam, hogy ezzel csak fokozni lehet a férfiak orgazmusát.
2008. jún. 12. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Tényleg nagyon jó, ennél csak a lép maaszázs, a máj stimulálás, és a vese izgatás nagyobb öröm. D
2008. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem rossz poén tényleg!:)

De engem valóban érdekel a prosztatamasszázs. Szeretnék mindent megadni a páromnak, köztük természetesen ezt is.

2008. jún. 12. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát én a heledben inkább here masszázst végeznék. :D Azt lehet jobban érzi majd.
2008. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Itt van egy videó, mindjárt az első, kicsit menj leljebb, ott lesz, egy csajszi, és egy hátán fekvő pasi. Ennél jobban nem találtam. Mondjuk azért csodálkozom, a barátod mondta hogy élvezné az ilyesmit??? Csak mert énis egyre többet hallom h a pasik csípik az ilyet, említettem a barátomnak és közölte hogy közeledni ne merjek arra felé, mert letöri a kezem.:D Jó mondjuk izlések és pofonok. Remélem segítettem

2008. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!!Nos már említettem neki, és nem annyira lelkesedett. Azt mondta, neki ott lent az output és nem input!:)(látszik, hogy műszaki informatika szakon van :))

Engem azonban érdekel a téma, szeretnék róla többet tudni. Hátha idővel őt is érdekelni kezdi, és nyitottabb lesz.

2008. jún. 12. 17:48
 6/10 A kérdező kommentje:

A második hozzászólónak!

A heremasszázs alap az orális szexnél! Én újdonságot szeretnék bevezetni.

2008. jún. 12. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Malterhabarót dugd fel tövig,és mágikus habaró muzdulatokat végezz.
2008. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát szerintem ne nagyon próbálkozz, ha ő nem nyitott rá, mert lehet, hogy az erősködés esetleg elveszi a kedvét mindentől. Jó, hogy Te ennyire örömet akarsz okozni neki, de szerintem az orális szexszel a legtöbb fiú megelégszik.
2008. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amikor orálisan izgatod a párod esetleg elkalandozhatsz az ujjaddal(sok nyállal vagy síkosító) és masszírozhatod a bemenetnél :) pár perc után óvatosan bevezetheted az ujjad és mozgasd körbe ill. oldalra. Ha van kedved nyelvel is izgathatod ott. Pár alkalom után rá fog jönni, hogy mennyire jó is ez, azután lehet beszélni a prosztata izgatásáról. Érdemes fürdéskor kitisztítani, hogy ne legyen foglalt a nyílás :) Sok síkosítóval szépen nekiláthattok a póz mind1 esetleg húzz óvszert a kezedre egy majd két ujjad vezesd be a has felőli oldalon 3-5cm-re érzésre egy dió nagyságú gumó formájában találod a prosztatát. Érdemes úgy akkor nekiállni amikor már nagyon fel van húzva és kombinálni orális kényeztetéssel. Az így átélt orgazmus annyira intenzív, mint a nőknél a G-folt orgazmus.

2008. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!!!:)

Azért még a kedvesemmel is megbeszélem a dolgot!De remélem meg tudom győzni, mert tudom nagyo élvezné.

2008. jún. 16. 17:40




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!