Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha elkezdem a barátom nyakát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdem a barátom nyakát csokolgatni, és ha ő ül az ágyon én meg szét teszem a lábam és ráülök akkor menyi idő alat fog felizgulni? Ez bejön a pasiknál?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha fészkelődsz is hozzá, mozgatod a csípődet kicsit, csak pár perc vagy még annyi sem kell hozzá.
2008. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
huhh ez sokmindentől függ. Milyen napja van a barátodnak, mennyire tud kikapcsolni, de ha valami szexis ruhát vislesz, egy perc se kell! de én szeretem elhúzni az előjátékot:)
2008. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát engem barátnöm fel tud izgatni akát 1.5perc alat is de ez nagyon kedv függő szal van ojan amikor akár mint csinál akor sincs hozá kedvem ...(16éves srác vok)
2008. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Az én bírátom egy puszitól is felizgul...mindenki más...mérd le ;)
2008. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Az én kedvesemnek szerintem 10 mp sem kell :))))
2008. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!