Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az orális szex gégerákot okoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szex gégerákot okoz?

Figyelt kérdés

A barátom nem akarja a szájával csinálni, mondván hogy látott a neten egy cikket hogy az orális szex gégerákot okoz a férfiaknál:

[link]

Ez elfogatható kifogás??


2008. jún. 12. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ááá hát ilyenkor megáll bennem az ütő! XD hogy lehet egy pali olyan hogy nem szereti az orális szexet?

Sajnos nekem még nem voltrá lehetőségem hogy kipróbáljam, de én már annyira szeretnék végre puncit nyalogatni!

Ne haragudj de ilyen hülyeséget hogy gégerák.....télleg csak vmi kifogást keres.Sztem ezt tisztázzátok mihamarabb mert egy idő után komoly gondot okozhat a kapcsolatotokban.

2008. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
még az előző válaszoló vagyok, lehet nem csinálta még, és fél bevallani, akkor pedig legyetek kettesben egy nyugis helyen, és izgasd fel kellőképpen hogy igazán kívánjon téged, akkor sokkal könnyebb lessz neki! meglátod be fog rád indulni!
2008. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem csak akkor lehetséges,ha a csávó farkán van valami olyan baktérium.
2008. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Te hülye vagy. Jah és az orális szextől teherbe se fog esni ,mond meg neki , mert biztos ezt se tudja. Édes Istenem..
2010. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!