Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szoktathatom rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktathatom rá a bnőmet az orális szexre?

Figyelt kérdés
Csinálta már, de nem rajong a dologért, pedig nekem nem lenne ellenemre többször ez a kölcsönös kényeztetés. Persze a lekváros bödönt is szeretem, de ő nem tulajdonít neki nagyobb jelentőséget. Más fiúk, lányok hogy vannak ezzel?
2008. jún. 12. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ha nem akarja, nem tudod kényszeríteni rá és ne is akard, mert azzal csak mérgezed a kapcsolatot. várj egy picit. ha szeretné, vagy kedve lesz hozzá, ugyis megcsinálja neked, de kényszeríteni semmit nem szabad.
2008. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rászoktatni??? Hé, egy lányról van szó, nem egy kutyáról...

Idővel egyébként lehet, hogy jobban áll majd a dolgokhoz, de ha nem akarja, akkor úgysem fog "rászokni"... Szerintem talán több esélyed lenne, ha egy kicsit jobban tisztelnéd.

2008. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rászoktatni nem lehet, ha nem tetszik neki a dolog akkor csak rontanál a kapcsolaton azzal hogy próbálod erőltetni.
2008. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint a legtöbb férfi...ha nem AKKOR IS!Hát mik vagyunk mi???Kutyák,akik egy fütyre csak ugy udornak és kényesztetnek?Ha nem akarja,akkor ne erőltesd,mert kárba veszhet a kapcsolatotok.Fogadd el a barátnődet,ahogy van és ahogy viselkedik.Ezen te nem tudsz változtatni!!!
2008. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jutalom falatkákkal való szoktatás a kutyáknál beválik. A csajnál jutalom ajándékkal lehetne próbálkozni.
2008. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szexben nem lehet erőltetni semmit. Próbáld meg neki elmondani, hogy neked ez nagyon fontos.

Az nem jó jel, ha nem tulajdonít jelentőséget annak, ha te kényeszteted orálisan, mert akkor nem élvezi. Mert, amelyik nőnek már volt orgazmusa orális szex utján, az naggggyon is akarja, újra meg újra. Szerintem, ha te ezt meg tudod neki adni, akkor idővel ő is hajlandó lesz neked megadni, amit te szeretnél. Ez adok-kapok játék.

Véleményem szerint az orális szex nagyon fontos a szexualitásban!!!

Sok sikert!

Petranova

2008. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoktad nyomogatni a fejét lefelé, ugye? Ne csináld! Annál jobban nem akarja majd. Nekem nincs bajom a dologgal, de ha nincs kedvem, nem tudom csinálni és nem is csinálom. Attól nem lesz több kedvem ha nyomogatják a fejem, még ideges is leszek. Én sose nyomogattam pasi fejét lefelé hogy nyaljon ki, fordítva viszont sűrűn előfordult már. Ha te nem szoktad akkor bocs! De a megfogalmazásból erre gondoltam egyből.
2008. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szoktatni csak a leendő szobaállatot lehet wc-zésre, nem lányokat orális szexre.
2008. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj: amikor a barátomnak ugy csinálom, hogy szeretném is akkor nagyon élvezi. de amikor látja, hogy inkább oszlódnék a föld alatt minthogy leszopjam akkor nkei se jó. vagy legalább nem olyan jó. Ha akarja csinálja he nem akkor nem. Én sem nyomom a lában közé a pasim fejét, ha egy kis gyönyört szeretnék. Annyál inkább elutasítja a dolgot, minnél jobba hajtod, hogy csinálja:(
2008. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kend be cukorral
2008. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!