Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell kivitelezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kivitelezni a lány-felül, fiú-alul pózt?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és szűz (a fiú már nem szűz)

csakmert sok helyen olvastam, hogy első alkalomra ez a jó póz, de én félek tőle, nem tudom hogy kell csinálni.


2008. jún. 10. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűű.... a srác ledöl az ágyra te meg terpeszben felette vagy és ráülsz a péniszére úgy hogy azt bevezeted magadnak...
2008. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ráülsz a fiúra és vagy ő vagy te teszed be a nemiszervét.De ne rögtön ezzel kezdjétek, először ujjal próbálkozzatok és sokkal könnyebben megy majd, ha nedves vagy. Nekem pár hónapja volt az első, mi is ezt a pózt használtuk és a párom először szájjal, majd ujjal csinálta, és nem is fájt anyira a végén. Sok sikert.
2008. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mi kutya pózban próbálkoztunk és megkell mondani 1x jó volt 1x sz*r :S szal én is ajánlom neked azt a pózt amikor felül vagy.
2008. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalomra én épp a ellenkezőjét javasolnám, tehát lány alul fiú felül..de ahogy te gondolod, mert szerintem ahhoz, hogy felül legyél már kicsit "edzett" kell legyen a hüvelyed, nem tudom elképzelni azt, hogy első alkalommal gond nélkül "lovagolnál" rajta...persze ez az én véleményem, sokfajta tapasztalat van
2008. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyébként képekkel illusztrálva itt találsz pár lány felül pózt: [link]
2008. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó a lovaglóféle póz, mert a lány irányít (milyen gyorsan, milyen mélyre), de alapfeltétel hogy a srác nyugton maradjon az elején, és persze hogy előtte alaposan felizgassa a lányt... A kivitelezés: a srác hanyattfekszik vagy félig ülő helyzetben van, a lány fölégugol, izgatja magát a szerszámmal ha kell, megfelelően irányítva ráereszkedik. Kis pihi, aztán a szex lassan és finoman, összeborulva is lehet.
2008. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is tud irányítani a lány ha alul van, legalábbis nekünk megy és szerintem is jobb, ha a lány van alul mert a lovaglóhoz egy kis tapasztalat kell, szerintem, mi egyébként is úgy szoktuk hogy nem egyből ülök bele hanem a misszionáriusból fordulunk át lovaglóba, de te tudod.
2008. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A fentieket olvasva rájöhettél, hogy ott a titka, hogy te irányítsd, te szabályozd a dolgot - ha a párodnak van némi tapasztalata akkor hagyni fogja, de beszéljétek meg előtte, ha az megvan, akkor már gördülékenyen fog menni.

Javaslom a kámaszutra végig olvasását ne az első alkalommal kezdjétek, ezekkel az egyszerűbbekkel sokat tudtok "tanulni" és sokkal kevésbé feszéjez, könnyebben el tudsz lazulni, ha nem az jár a fejedben, hogy milyen absztrakt a póz - azt hiszem válasszatok olyat amilyenben petting közben is izgatott már.

2008. jún. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!