Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Összejöttem egy fantasztikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy fantasztikus fiúval. (Én is fiú vagyok. ) Mi tegyünk, mert mindketten a lány szerepet szeretjük a meleg kapcsolatban? Lehet így hoszzútávú s szerelmünk?

Figyelt kérdés
Egyébként mindenben tökéletes, csak valahogy ez a zavaró, valami hiányzik.
2008. jún. 10. 16:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Mivel amúgy is sűrűn váltogatjátok a partnereiteket, tehát nem emiatt lesz rövid a kis "forró" románcotok...
2008. jún. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na a legutóbb látott hozzászólónak... 3 meleg ismerősöm közül (2 fiú, 1lány) 3nak van hosszútávú kapcsolata. Az egyik srác most ballagott gimiből, és már 3,5 éve járnak a pasijával.


Annak aki csajozást tanácsolt, feltételezve hogy hímnemű: Pasizzál!


Szerintem vagy bevállaljátok hogy passzív helyett uni szerepet visztek, vagy a különböző játékok, vagy nyitjátok a kapcsolatot (magyarán a szíved csak az övé, de a szex mással is megengedett). Én kívánom a legjobbakat és hogy legyetek boldogok sokáig.

2008. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%

Az előzőnek:

Most ballagott a gimiből és 3,5 fajtalankodik egy másik hasonszőrűvel?

Hát a köcsögök tényleg korán kezik, és a barátja mennyi 50?

2008. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

Akkor ti két segg vagytok.

Hasonló gond ha két fasz jön össze, ekkor meg mindegyik amásikat szeretné meghágni, de azt nem szeretné ha őt meghágnák.

2008. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el hogy a 21.században ilyenen kell vitatkozni.Szerintem a homoszexualitás teljesen elfogadott,és a melegeknek is lehet problémájuk, még a szexben is .Miért kell röktön leköcsögözni, vagy buzizni?Ő is ugyanolyan ember,sőt lehet hogy külömb mint némelyik degenerált válaszoló.Én hetero vagyok de nem látok különbséget ember és ember között.ahoz hogy ki-kivel bújik ágyba,az senkire nem tartozik.
2008. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem fogadja el a melegeket, az ne olvasson velük kapcsolatos kérdéseket. Genetika kérdése a vonzódás. Tudatosan nehéz befolyásolni. Ezt csak azoknak, akik előszeretettel ítélkeznek. Nekem van néhány meleg fiú barátom, akik sokkal kedvesebbek, és megértőbbek. Speciel nő vagyok.

Nos, hogy a kapcsolat működjön, Rajtatok múlik. Nektek kell megbeszélni, hogy mit szeretnétek. Valóban a szexshop kínálta lehetőségek a kézenfekvőek, de úgyis Ti döntötök. A szerelem ettől még nem múlik el. Ha mégis, annak más oka van. Sok boldogságot kívánok! :)

2008. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!