Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A többszöri orgazmus tanulható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többszöri orgazmus tanulható?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és a barátnőim mindig azt beszélik, hogy ők egy aktus alatt többször is el tudnak menni nekem ez még sosem sikerült!Ha esetleg valaki tud valami jó tippet örülnék a válaszoknak!Előre is köszi!
2008. jún. 9. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem kamu az egész, nem gondolod, hogy több hüvelyi orgazmus egymás után, mikor vkinek egész életébe nem sikerül? Elég gyenge kamu.

A titok abban van, h ismerd a tested. ÉS teljes legyen az összhang a barátoddal. Hozzáteszem, a hüvelyi org. tényleg kevés nőnek sikerül!

2008. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kb 5percenként van orgazmusom, ha jó napunk van barátommal. De sztem nem tanulható. Jön magától.
2008. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
45%
5 percenként? Akkor nálatok nyilván 5 percig tart a szex, és az első után vége. Egyébként minek feltétlenül több orgazmus.. Egy is lehet nagyon jó. És az is lehet elég.
2008. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Te mit fitoktatod azt hogy én hány percenként megyek el, meg h hány percig tart a szex??? Nem gondolod hogy azért írtam oda h jó a barátommal mert talán nem 5perces meneteket nyomunk??? Ha nem tudsz értelmes dolgokat írni, akkor mi a f...nak vagy itt??? Mellesleg ne rajtunk töltsd le a mérged, azért mert neked még nem volt egymás után több orgazmusod is. Attól h neked nem volt, másnak lehetett.
2008. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak hüvelyi orgazmus létezik ám....szóval próbálkozz szerintem. Tapasztald meg, mi a jóó!!:D
2008. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a sok értelmes embert... Kit érdekel ki hány percenként, meg hány percig, meg a marakodás? Teszem hozzá egy embernek EGYSZER kéne válaszolni...


A többszöri orgazmus tanulható, ha megtanulod a tested. Segít ha teljes az összhang a pasassal, satöbbi, meg ha eddzed az intim izomzatod (minél erősebb valakinek, annál könnyebben jön az orgazmus). Mindenesetre személyes véleményem az hogy elég egy orgazmus, de az jó legyen. Ha tényleg jó, utána nem is kell más, csak hogy cicaként hozzábújhassak a pasihoz.

2008. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos, ez ismerős a barátnők sok mindent mondanak, de hidd el, aki a legjobban mondja, annak a legrosszabb sajnos a szexuáis élete. Aki elégedett vele, annak nincs szüksége erre, hogy hangoztassa!

Te ne foglalkozz ezekkel, inkább koncentrálj magadra.

Nézd meg a neten Kegel gyakorlatokat, amelyekkel tornáztathatod a hüvelyizomzatodat. Ez csak segít az orgazmus elérésében, sőt még a párodnak is jobb lesz, mivel erősen tudod majd szorítani.

A hüvelyi orgazmus a legkönnyebb ismételni, azonban nehezebb elérni.

Ezért nézzük inkább a csiklót. Amikor a párod kényesztet kézzel, vagy szájjal, akkor az első orgazmus után várjatok kb 10 másodpercet, és ismét kezdjétek el ingerelni a csiklót gyorsan és határozottan. És meglátod mégegyszer el fogsz menni. Ha nem válsz hirtelen nagyon érzékennyé ott lent, akkor ismételjétek meg. Így lehet akár 1 percen belül 4-5 orgazmusod. Eztuán általában a csikló nagy érzékeny lesz, és nem kívánja az érintést, de kb 2 perc után, már minden okés, és mehet minden újra...

Sok sikert hozzá!

Petranova

2008. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na emberek!

Akkor tisztázzuk: igenis lehet, és meg lehet tanulni, illetve tanitani!!! 45 éves pasi vagyok, a nejem 40. Soha nem hittem, amikor az akkori "öregek" azt mondták, hogy a sex-nek is mint a jó bornak is be kell érnie!!!

Ma oanokat megteszünk, amit ezelőtt 10-15 éve gondolni sem mertünk... Ma már kitaláljuk egymás gondolatát is az ágyban!!!Ha tul fiatalok vagytok, ez nem mindig jön be... Ienkor még sok a gátlás: terhes leszek, ránknyitnak, felkel a gyerek, stb. De, a gyakorlás teszi a mestert!!!! Sokat, sokszor, sokáig!!!

2008. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tanulhato csak jo tanar kell hozza!!!!


ja majnem elfelejtettem emliteni h en mar tobb baratnomet megtanitottam ra ... XD

2008. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Létezik, fogadjuk el inkább, az hogy a barátnők mit mondanak azt kezeld egy kis kétkedéssel.

Tanulható, ha ismered már a tested és tudatod a pároddal konkrétan, hogy hogyan tud neked igazán örömet szerezni, akkor menni fog - hogy az orgazmusod hüvelyi vagy nem, hogy hányszor sikerül azt ne másokhoz viszonyítsd, hozz ki minnél többet és ne irigykedj olyanra aminek lehet, hogy e fele sem igaz - ha meg igaz kérhetsz tanácsot tőlük :) Minden _jót_;)

2008. jún. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!