Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig bírja egy átlagos srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírja egy átlagos srác?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy valaki azt írta, hogy nagyon hamar, 5-6 perc után elmegy. Az lenne a nagyon hamar?? Én még nem láttam többet.
2008. jún. 9. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Rossz helyen kerestél:-). Az én párom is többet bír. Egy-másfél órát simán, de nem ritka a 2óra sem. De igazából utánna egy fél órás pihi és minden mehet elöről:-). Pedig nem egy 50cmel rendelkező kigyúrt néger... Tök átlagos testalkat.
2008. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
Itt az átlagost mire érted?:D A pasi testalkatára vagy a méretére? Mert nem igazán a mérettől függ az, hogy meddig bírja meg attól sem függ sztem, hogy éppen kövér e vagy vmi kigyúrt állat:D! Egy angol kutatók által végzett felmérés eredményeként közölték hogy egy átlagos aktus 13-15 percig kell, hogy tartson, de sztem ez marhaság mert az kb az előjáték sőt... az aktus pedig attól függ, hogy a pasi éppen milyen formában van. Ha már " kiéhezett" állapotában van akkor igen akár 5 perc alatt is képes elmenni, de egy kis pihi után tökéletesen képes teljesíteni. Általában viszont szerintem minimum 30 percig tuti, hogy bírják és innen már csak bővülhet az idő skála... Szerintem előjátékkal együtt az a másfél óra kell a kielégüléshez...
2008. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

férfi létemre nekem böven több mint másfél ora...és 15 perc ujratoltési ido... és nem lazitok mert nevtelenul tok folosleges... az meg hogy azgolok gyortuzelok az o bajuk... nekunk szebb noink vannak és ennyi rossz mellett ebben a retek országban legalább ez legyen ami jo xD

udv:A

2008. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%

hát én annyit mondok, hogy a múltkor csak a csaj ment el, én meg néztem, hogy mivan.. halál komolyan.. pedig jó csaj volt. (igaz még délután "dolgoztam" vele, mert nem gondoltam, hogy este lesz még valami.. de hát ezek a mai lányok.. megdöbbentő, még ha jó is..)


több mint kétóra, ebből jó félóra csak a tényleges művelet volt

2008. jún. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Másfél percig.

Víz alatt.

Oxigénmasz nélkül.

2008. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A tényleges aktusba (ebbe az 5-6 percbe) nem számít bele az előjáték. Erősen pasifüggő hogy meddig bírja. Ha valaki lottómódszerrel gyakorol (5 jó húzás és milliók ütik a markát), és még ki is van éhezve, pár lökés és elsül. Ha valaki már a többedik menetet nyomja, és alapból szereti elhúzni, akkor a tényleges aktus ideje is lehet akár több óra. Tapasztalatlan pasik többnyire kevesebb ideig bírják, lepedőmesterek viszont tovább. Sajnos az én korosztályomban az 5-10 perc teljesen reális, de lehet szoktatni a pasikat a nemsietéshez...
2008. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!