Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hüvelyi orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

A páromat nagyon zavarja,h nem megyek el ha bennem van csak ha a csiklómat izgatja.Tud valaki olyan pózt,v trükköt ami ezt a kérdést megoldhatja?Ciki v nem én kipróbáltam h egyáltalán képes vok e rá...és igen.De vele valamiért nem megy,pedig szeretem őt,és el is tudok lazulni ha együtt vagyunk,igaz az előjátékre nem fordít mindíg kellő időt...Lehet ez a gond?

A válaszokat előre is köszönöm.


2008. jún. 9. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én pár hónapja nemtudok elmenni hüvelyivel, csak csiklóval. És már nagyon hiányzik AZ. mert az 100%-jobb

pedig másfél éve élek VELE nemi életet, De mostanában semmi. Szerintem ez a hangulattól is függhet. Szerintem ne gondolj rá. Kicsit izgasson többet és mikor érzed, hogy jönne akor sex-eljetek. enyit megtehet.

2008. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Izgassátok a g pontot, mondjuk lovaglós pózban, vagy hátulról. Az előjáték meg fontos.
2008. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia! A lovagló póz és hátulról tényleg elérhető lenne a dolog bár még nekem sem sikerült igazán, de szerintem ez mind azért van, mert a nők libidója sokkal hamarabb enyhül, mint a pasiké és elég egy rossz gondolat vagy egy mozdulat rögtön kiesel a dologból és mire újra belerázódsz már ő végzett iss...ha nem koncentrálsz és teljesen átadod magad akkor sikerülni fog!
2008. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a válaszokat!:)
2008. jún. 9. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos egy nőnek az előjáték, ezt beszéld meg vele.

De kérlek ne koncentráljatok nagyon rá erre a hüvelyi orgazmusra, mert csak rosszabb lesz. Élvezzétek a csikló orgazmus gyönyöreit, izgassátok a G-pontot, és szépen lassan ráéreztek, mikor van itt az ideje. Az is segít, ha a párod felfedezi a férfiasságával a hüvelyed: körkörösen csinálja, gyorsan, lassan, ritmikusan. És te is figyeld, hogy mikor jó neked!Ismerd meg magad!

Sok sikert hozzá!

Petranova

2008. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel kipróbáltad, így tudod, hogy hogy jutsz el te úgy a csúcsra, lehet, hogy már az is segít ha ugyanúgy tesz mint ahogy te magaddal. Segíts neki megvilágosodni.

Az előjáték dolgot meg beszéljétek meg - fontos az, hogy a hangulatotok (ez esetben főleg a tiéd), hevültségetek, és nem utolsó sorban a nedvességed is megfelelő legyen.

2008. jún. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!