Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen ízű az, amit a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű az, amit a fiúk kinyalnak, és milyen ízű az amit a lányok kiszívnak?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a téma, remélem minnél többen írni fogtok!:)

(ne nézzetek hülyének, csak kíváncsi vagyok, mielőtt megtenném!)


2008. jún. 9. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Baromság! Ha egyik ember szereti a másikat, minkettő mézédes!
2008. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Lődd tarkón magad!" Ha 12 évesen lóval akarja az is baj, meg az is ha 17 évesen még nem tudja, de már érdekli? Vannak itt tényleg aberrált kérdések is, ne ezt a kislányt szívassátok.

Sajna a kérdés megválaszolhatatlan, részben igazak ugyan a válaszok, de ha valamire akkor a keserű sós citromra biztos hogy nem hasonlít. A fiúkét hálisten nem tudom, de biztos hogy a kajától is függ. Lényeg hogy nem annyira rossz mint amiket az itt leírtak alapján gondolnál. (Ha mégis akkor meg fürgyé le)

2008. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem a fiúké olyan keserű és nagyon jó hatással van a torokgyulladásra! de úgyis csak akkor ízlik, ha szereted azt, akit kóstolgatsz
2008. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!