Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz az, ha valaki titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha valaki titokban maszturbál?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok! 6 éve élek párkapcsolatba, és van úgy néha megteszem, volt rá példa, hogy a munkahelyemen a wc-én csinaltam nagy titokban! Utána persze mikor a barátom szemébe kell néznem nagy büntudatom van. Mit tegyek?
2008. jún. 9. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz!Munkahelyemen már én is csináltam a wcben. De sokszor otthon a paplan alatt is, amíg a paim zuhanyzik.
2008. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam maszturbálni. Bár én nem tagadom le ha esetleg a párom akár poénból is de rákérdez. Ne legyen bűntudatod. Ez nem bűn. Én se azért nyúlok magamhoz mert a párom nem elégít ki rendesen. Jó érzés, kikapcsol. Maszturbálj nyugodtan, ha rákérdez mond meg neki, hogy néha előfordul, hogy jólesik magadhoz nyúlni. Ha meg nem is beszéltek ilyesmiről akkor meg nem kell az orrára kötni. Nincs ebbe semmi rossz.
2008. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ez miatt ne agódj. az én pasimat nagyon igatja hogy ilyen kívánós vagyok... :) esetleg őt is bevonhatod, nézzen közben, ilyesmi... nagyon izgató tud lenni. ne tutkold előtte, nincs benne semmi rossz.

én is szoktam, egyszer a párom "megzavart közben, megkérdezte, mit csinálok, mosolygott és megkérdezte,nézheti-e vagy segíthet is... :) nagyon jó volt, feldobja a kapcsit. de ha titokban akarod, tedd azt, ne legyen ez miatt egyáltalán bűntudatod!

2008. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így teljesen természetes.

Ha nyilvánosan maszturbálnál, az lenne a gáz...

2008. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk ez a dolog nem is téma! Ha nem tudunk találkozni egy hétig sem, akkor sem csináljuk, mert annál jobban fog esni majd amikor találkozunk! De akkor viszont egész éjszaka!
2008. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez tök természetes dolog, semmi köze ahhoz, hogy nem kívánod a párodat vagy ilyesmi, szóval nincs okod rá, hogy bűntudatod legyen.

Nézz bátran a pasid szemébe, és egyébként szerintem valószínűleg ő sem veti meg az ilyen élvezeteket:)

2008. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Mi szoktunk róla beszélni is, nagyon izgatja...

Már többször kérte azóta hogy tegyem meg előtte is, az előjáték részeként, de az még nem megy...később talán...

2008. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gáz. Csináld nyilvánosan!
2008. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
D D
2010. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!