Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Muszáj e sex előtt ujjazni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj e sex előtt ujjazni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 00:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Semmi sem muszáj...
2008. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem muszáj. Ha ráadásul csak ezzel akarnád izgalomba hozni a lányt, valószínűleg nem sok haszna lesz, mert felizgulatlan állapotban még fáj is neki. Próbálkozz szerintem a csiklóval, de csak finoman..
2008. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de elotte ha nem ujjazunk akkor fájni fog a sex???
2008. jún. 7. 00:14
 4/24 A kérdező kommentje:
koszi szépen :)! és még arra szeretnék választ kapni hogy 3 hónapja egyutt vagyok valakivel és még nem találkoztunk ...mit tegyek???
2008. jún. 7. 00:15
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Hogy lehetsz együtt vele ha még nem találkoztatok?? Nem értem.
2008. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
erre kérem én a választ...hogy mit csináljak??? osszejottem vele neten keresztul...és nemsoká fog hozzám jonni és mit csináljak..???
2008. jún. 7. 00:18
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Haladjatok fokzatosan, először sok petting, aztán a konrkét szeretkezés. Ha a lánynak ez az leős alkalom, valószínűleg fájni fog neki, de nem hiszem hogy előre lehet tágítani, a gyakorlástól tágul :)
2008. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

*konkrét

*első

2008. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
oké koszi szépen :)nagyon fáj a csaj-nak az eslo??és a fiúnak mindig élvezetes???
2008. jún. 7. 00:27
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, szóval neten jöttetek össze, az nem olyan mintha már ismernéd, élőben egész mások az emberek úgy tapasztaltam. Tehát ha kapcsolatot akarsz akkor ne a szexel kezdjétek, inkább ismerjétek meg egymást. Ha meg csak szexet akartok akkor durr bele ahogy előttem írták.
2008. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!