Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha orálisan kielégítem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálisan kielégítem a párom és ondó jön ki, akkor mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés
Elégítettem már ki a párom, de még sosem jött ki ondó, félek, mi lesz ha igen. Mit csináljak azzal? Kiköpjem? Lenyelni valamiért nincs gusztusom...
2008. jún. 6. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell lenyelni, ha nem akarod. Diszkréten ki is köpheted (ne úgy, mint aki mindjárt megfullad), vagy megkérheted a párodat, hogy ne a szádba élvezzen.
2008. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kóstoltad-e már van amelyik nőnek tettszik v.nem undorodik az ízétől.Próbáld ki,ha nem tettszik irányítsd a melledre,ha fekszik az ő hasára,az arcodra is mehet,de csukd be a szemed,mert nagyon tud csípni v.ha a szádba szeretné ne nyeld le,hanem miközben csinálod lökd ki,hagyd,hogy kifojjon a szádon!
2008. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
használd hajzselé helyett
2008. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha a párod kielégült , magömlés is volt. Ha nem volt magömlés (és a párod elmúlt 13 éves) sürgőssen forduljatok orvoshoz.
2008. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Lehetőleg minél kevesebb nyállal keverve alkalmatos edényben fel kell fogni, felcimkézni (fejés ideje, alany kora, fizikai jellemzői), ledugaszolni, és beszaladni vele a legközelebbi spermabankba.

Jó pénzért átveszik!

Én is így spóroltam össze a hifitorony árát!

2008. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
LE KELL NYELNI.
2008. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!