Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetem le a feszülts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetem le a feszültséget szex előtt, hogy összejöjjön az aktus?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, nem sok szexuális kapcsolatom volt eddig, de sajnos volt ami kudarcba fulladt, mert olyan ideges vagy feszült lehettem, hogy egyszerűen nem volt erekcióm; vagy volt utána beparáztam és elmúlt. Ötleteket várnék, hogy mivel lehet ezen segíteni? Esetleg alkohol vagy valami kenőcs vagy bármi gyógyszer? Nem szeretnék megint felsülni az biztos.
2008. jún. 6. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ezen a problémán gyógyszerrel nem lehet segíteni, az csak tüneti kezelés lenne, a szorongást nem mulasztja el. Azt javaslom, hogy beszélgess el a pároddal arról, hogy mitől tartasz. Beszéljétek meg. Utána, ha sexre kerül sor, akkor meg ne siessetek el semmit. Meg kell adni a módját nyújtsátok hosszúra az előjátékot.

Remélhetőleg ez elegendő, hogy összejöjjön a dolog :9



Ha netelán esetleg, véletlenül így se jönne össze a dolog, akkor javaslom egy szakemberhez menj el, Ő fel tudja oldani a gátlásaidat.

2008. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
pálinkával
2008. jún. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenképp el kell lazulnod, mert ha arra koncentrálsz, hogy erekciód legyen, nem fog összejönni. Az alkohol arra tényleg jó, hogy jobban feloldja a gátlásokat. Persze a túl sok pia pont az ellenkezőjét váltja ki. Ha a pároddal aktus előtt megisztok egy üveg pezsgőt/bort, az feloldódás mellett meghittséget is biztosít. A legfontosabb hogy ne akarj koncentrálni semmire, nem kell bizonyítani. Tekints a szexre telesen természetesen. Bízz magadban! Sikerülni fog.
2008. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Vezesd le a szorognásodat.

Hagyd hogy kitörjön belőled, ne vess gátat neki.

Verd el istenesen a partnernőt, aztán ha már mászni sem bír, csak nem fogsz fostorogni tőle


Esetleg képzeld el hogy fest szarás közben - és megintcsak elmúlik a para.


Kipróbált, bevált módszerek!

Mit gondoltál, miért olyan népszerű a családon belűli erőszak?

2008. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!