Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mér van az hogy egy fiu akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér van az hogy egy fiu akár 2-3perc alat is elévez amig egy lánynál ez akár 15-20perc is lehet?

Figyelt kérdés
Készülök lefeküdni a barántömel(szüz vagyok énis meg ö is ) és nem tudom mi van ojankor ha én sokal hamarab élvezek el mint ö lehet h hülye kérdés de ha ez elötfordul mit tegyek h ö is elérje az orgazmust ?
2008. jún. 5. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Önuralom kérdése az egész. Használjatok gumit, ha még ígyis túl hamar élvezel el használj kettőt. A szexuális együttlét előtt maszturbáció is segíthet, hogy tovább bírd.

Egy másik megközelítés pedig az hogy se te, sem a barátnőd ne várja hogy elsőre "nagy bumm" lesz. Idővel összeszoktok, és megszűnnek a kezdeti problémák. Remélhetőleg.

2008. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha óvszer van rajtad, akkor nem élvezel el olyan hamar. Meg ha hamar elmész, akkor csináljátok tovább, másodszorra már nem mész el olyan könnyen. Azt is csinálhatod, hogy amikor érzed, hogy el fogsz menni, másra gondolsz. A batárnődnek meg nem bizti, hogy elsőre orgazmusa lesz, mert lehet, hogy annyira fog neki fájni.
2008. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb 90%-ban ha nem 99%-ban a lányoknak nincs orgazmusuk az elsö alkalommal. még ha nagyon kívánják is. ahoz elég profinak kell lenni. egyrészt félnek, megvannak ijedve, ezért még ha felizgulnak is mikor oda kerül a dolog nem elég nedvesek és fáj nekik, még ha tökre ovatos is vagy. aztán meg fogalmuk sincs hogyan használják a testüket, így fekszenek aztán majd lesz valami. késöbb sok sok sex által jönnek rá hogy is használják a testüket hogy nekik is jó legyen. ezért útána izgasd neki a csiklóját ahogy ö mutatja neked akkor biztos nem fog rossz emlékkel emlékezni az elsöre. ha elélveztél semmi képpen se csináld tovább (esetleg ha ö azt mondja hogy jaj de közel van már ami remélhetöleg igaz is) de ha nem akkor inkább kézzel. és ne ujjazd inkább a csikloját izgasd. a nök minden szeretkezéskor kicsit megsérülnek belül, vagy érzékenyebbek lesznek. (ez nem feltétlen jár vérzéssel,csak egy kellemetlen érzés) és ha még ezt tovább reszeled, dörzsölöd akkor napokig fájni fog neki belül.
2008. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
barinömel mostanáab elég sokat beszélünk elröl adologról ö azt mondja h önikelégitésel el tugya érni a hüvelyi orgazmust ha megmutatja hogy hogy esik jól neki akor énis el tudom nála ezt érni ?
2008. jún. 5. 17:20
 5/6 anonim válasza:
Igen,akkor persze,hogy eltudja érni,de lehet,hogyha Te csinálod neki,akkor az fájni fog eleinte.Lassan gyengéden haladj addig a bizonyos pontig,de ha azt mondja fáj,akkor hagyd abba.Én is lány vagyok és tudom,hogyha gyengéden csinálják,akkor nem fog fájni,max. kellemetlen lesz addig,amíg kitágul.Ez kb. 5-6 alkalom után már meg is történik.Sajnos az esetek 99%-ban a lányok nem élveznek el az első 10 aktusig,csak utána kezdik el élvezni a dolgot.Aggodalomra semmi ok!!Sok sikert,aztán írj,hogy hogy sikerült! :)
2008. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányok eleve nehezebben érik el az orgazmust, mint a fiúk, mert "meg kell tanulniuk" hogy mi a jó nekik, meg kell ismerniük a testüket, míg a fiúknál ez szinte egyértelmű..
2008. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!