Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A huvelyi orgazmus s a G-pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huvelyi orgazmus s a G-pont orgazmus nem ugyanaz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
De.
2008. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyan az, mivel a G-pont a hüvelyedbe van és szex közbe az van izgatás alatt.
2008. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

otlet ;)

ha vagy elég hajlékony (remélem csaj vagy) akkor mondd a párodnak hogy amikor háton fekszel akkor huzza fel a lábad...

ezt kb most ugy képzeld el mintha leulnél nagyterpeszben és elore dolnél, na ugyan ezt a hátadon fekve ;)

a pénisz jobban tudja igy izgatni a Gpontot, nekem is a b.nom csak "aztakurva"-t hajtogat ienkor... meg aranyosan "szenved" alattam... :D

sok sikert ;Ö

udv:A

2008. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagy tévedés, ha azt gondoljuk ugyan az!Kezdjük ott, hogy érzésben, intenzitásban is teljesen más!


Mivel a csiklónk az nem csak abból áll, amit kívülről látunk. Egy része a hüvelybe torkollik. Ebből következik, hogy amikor hüvelyi orgazmusod van, az igazából csikló orgazmus, csak az ingerlés máshol történik.


A G-pont orgazmus, pedig egy másik rész stimulálásával érhető el. Az egyik legjobb orgazmus, mert az egész testedben érzed.


Nem akarlak megkavarni, de még van A-,illetve U-pont is!:)

Mi nők nagyon szerencsések vagyunk!!!:)

Jó felfedezést!;)

Petranova

2008. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
petranova te olyan hülye vagy mint a seggem.
2008. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért vagyok hülye, mert tudom mi a különbség a hüvelyi és a G-pont orgazmus között VAGY azért mert te nem tudod elérni, vagy megadni ezeket egy nőnek?
2008. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Te kis kurva nem adom meg neked az örömöt hogy visszaírjak neked emailben és így megtudd az email címem :) bírom már mikor egy 15 éves segghülye szűzkurva osztja az észt a nagyoknak :D nem baj drága egyél még egy kis babot meg gyúrjál rá a dologra kicsit :)
2008. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na akkor mostmar mi az igazsag, mert a kerdest azert tettem fel mert Petranova irasa osszezavart egy masik kerdesnel
2008. jún. 12. 09:30
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodj meg nem az email címedre hajtok!

A modorodból, a stílusodból, az agressziódból kikövetkeztethető, hogy nem vagy sorolható a tanult emberek közé. Nos, akinek nincs meg egy alapintelligenciája, az nehezen sajátíthatja el a szexuális intelligenciát, ami a jó szex alapfeltétel. Ha ezeket nézzük, akkor a te nemi életet egyoldalú, unalmas, orgazmusmentes vagy talán nincs is.


Én nem észt akarok osztani, én a tapasztalataimat akartam megosztani emberekkel. Ha neked nem tetszik, akkor hagyd figyelmen kívül, nem tudok mást erre mondani!


Amúgy nem vagyok 15, hanem 21, ami nem nagy kor, de már elég intelligenciával, tapasztalattal rendelkeze a szexzhet, illetve van egy fantasztikus férfi, aki megadja nekem az orgazmusok orgazmusát.

A te helyzetedet csak sajnálni tudom!!!!!!!


Kedves Kérdésindító!

Ha zavartságod érzel, nyugodtan keress fel egy szexológust, aki pontosan elmondja neked mi a különbség a hüvelyi és a G-pont orgazmus között.


Petranova

2008. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

persze, hogy a hüvelyi és G-pont orgazmus nem ugyanaz....

Akinke már volt mind2, az nagyon is tudja, érzi a különbséget.

az az IQ-harcos, aki a Petranovát cseszteti, inkább gondokodjon el a saját szexuális életén!!!!Szerintem az illető csak rohadt féltékeny mindenkire, akinek orgazmusa van. Ez van!

2008. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!