Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom meg én is bennelennénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meg én is bennelennénk abba hogy lefeküdjünk egymással. Csak nincs megfelelő hej nekem is meg neki is a szülei álandóan othon vannak és velem meg nemengedik el otaludni sehol mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiu xD csak hogy tiszta legyen
2008. jún. 4. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még egy kicsit korai nektek. Ezt gondolom, a szülők is érzik...

Én azt mondanám, hogy várjatok addig, amíg normálisan meg tudjátok szervezni. Az sem jó, ha rátok törhetnek - és az sem, ha bármikor hazajöhetnek. Ne ezzel kelljen foglalkozni az első alkalommal.

Addig csak ismerkedjetek egymás testével és lelkével. Az is jó dolog, és kell is.

2008. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van.
2008. jún. 4. 23:51
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Én azt ajánlanám,hogy sátor+természet és nem kell egymásnál se aludni ugye mert nem engedik.Vagy itt a nyár a lehetőségek korlátlanok.Menjetek kirándulni ez a legjobb amit tehettek.Mondjuk vizpart mellé rakjatok tüzet,halk zene mondjuk.Igy a romantika is megvan.Feroooo
2008. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát jah ez is egy megoldás.
2008. jún. 5. 00:35
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak, de őszinte leszek: ha valaki meg akarja húzni a 15 éves lányomat és közben még rohadéknak is hív csak azért, mert nem érzem őket érettenek rá, mondjuk lehet, hogy nem csak a helyesírással van gond, hanem esetleg a személyiség is csöppet éretlen, akkor én sem támogatnám, hogy ebből szexuális kapcsolat legyen és nem segítenék benne a gyermekemnek.

Egy tipp: próbálj meg éretten, értelmesen és megfontoltan viselkedni a szülők előtt, légy illemtudó és hitesd el, hogy te elég jó vagy a lányuknak. Lehet, hogy akkor ők is máshogy állnának hozzá ehhez az egészhez.

Sok sikert!

2008. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hét te jo ég.... most becsukod az ajtot...kulcsra... a szuleidben meg ugy van annyi hogy "nem zavarnak" ha nem akkora bunkok h csak azért is alapon rátok akarnak torni... ienkor ajánlatos a fiunál megejteni mert a szulok ez esetben ugy vannak h "férfi dolog" viszont a lány szulei meg poaráznak hogy mikor vesztheti el... de ha ott csináljátok és elkapnak akkro kb apuci kitekeri a pici lánya fiacskájának a feját mert megd.gta a 15 éves lányát... tudom hogy nyers fogalmazás, amiért elnézést, de igy látom... megoldani meg ugy is meg tudjátok, csak akarni kell ;)
2008. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Csak ne felejdtse el senki sem azt, hogy adott témában adandó tanács teljesen eltérő lehet a kérdező személyiségének tükrében.

Valami alapján meg kell állapítani, hogy milyen a személyiséged és mivel itt nem látjuk egymás pofiját és gesztusait, nem halljuk egymás hangját, így mégis mi alapján adjunk neked személyre szabott tanácsot, mondjunk véleményt? Marad az, ami itt van az orrunk előtt. Ez pedig nem más mint a fogalmazási stílusod, helyesírásod, világlátásod megcsillogtatása.

Ezek alapján éretlen vagy.

2008. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"világlátásod megcsillogtatása", ez nagyon tetszett :) És milyen igaz. Kedves kérdező, bujdokolj el...
2008. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Menjetek baxni a disznóólba!Ilyen kis suttyónak az való.
2008. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!