Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért megyek el hamar szex közbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megyek el hamar szex közbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 éve vagyunk együtt, rendszeres a szex is, de valamiért még mindig nem tart tovább 2-3 percnél. Ha magamnak csinálom simán bírom 15-20 percet, néha hamarabb fárad el a kezem mint mielőtt elmegyek... De ha a barátnőmmel vagyok mind a mai napig "parázok" egy kicsit szex előtt. Mi a fenéért van ez? Próbáltam már azt is hogy előtte kiverem, de akkor meg olyankor nem is bírok elmenni...


22 éves srác vagyok és idegesít...




2008. jún. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor érzed, hogy el fogsz menni, akkor másra kell gondolni. Vagy meg kell állni egy kicsit és másik pózt választani.
2008. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert a barátnődet jobban kívánod mint a kezedet és nem tudsz uralkodni az ösztöneiden :)
2008. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd csinálja neked kézzel, akkor úgysem tudja neked éppen milyen tempóba jó és ha ezt gyakoroljátok párszor, akkor hozzáfogsz szokni és akár 30 perces is lehet a szex. Ha nem érthetően fogalmaztam, akkor kérdezz bátran!:)
2008. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a lány előtt verted ki?Mit szólt hozzá?
2008. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Nem mindegy mikor és hol verte ki?? Kérdés szempontjából lényegtelen... Tedd azt amit tanácsoltam:) Nekem bejött és a barátomnál a 3 percesből lett 40, csak annyit csináltam, mint amennyit leírtam, és egy idő után megszokta:) Ha saját magadnak csinálod, akkor tudod mikor a legjobb neked és úgy csinálod, de a barátnőd ezt nem tudhatja, ezért úgy csinálja ahogy éppen jön. Harmadik válaszoló vagyok:)
2008. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem ettől a problémától! De van megoldás amit neked kell csinálni! Gátizom erősítésnek hívják ami annyit jelent hogy vissza tudod tartani ha már nagyon el akarsz menni. Annyit kell tenned ahhoz h ezt elérd hogy naponta 3 4 alkalommal pisilés közben tartsd vissza a vizeleted 3-4 mp-ig többször is. ezt csinálod 1 hónapig és utána már elég erős lesz a záróizmod ahhoz hogy vissza tudd tartani mikor már nem bírod. Arra figyelj oda hogy érezned kell h mikor kell rászorítani mert ha későn kapcsolsz akkor nem fog sikerülni. Nekem tökéletesen bevált!! Előtte 10 percig se bírtam mostmár 1 óra a minimum!! Sok sikert!!
2008. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!