Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a barátnőmmel szemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátnőmmel szemből csináljuk minden frankó, de amikor kutyapózban sexelünk akkor miután kivettem a péniszem (kicuppan) a lány elkezd "fingani" a hüvelyével. Miért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez teljesen természetes, az enyém is csinálja (mármint az én puncim). Ez nem puki, nem büdös, nem bélgáz, vagy hasonló, csak az a levegő amit belenyomtál a farkaddal, ilyen egyszerü. Nekem nagyon kellemetlen volt az első ilyen mert nem tudtam mi ez, égett a bőr a pofámról pedig nem az. Nem tud máshova elmenni a levegő, ott jön ki ahol bemegy, ennyi :) nyugi :) nekem sokszor más pózoknál is előjön, szokjátok meg :)
2008. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem puki, csak más szót nemigen találtam rá. :)

Köszi! :)

2008. jún. 2. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi, az nem puki. Az csak a levegő, amit a mozgásoddal "bepumpálsz". Nekem is szokott olyankor lenni. Mi utána jókat nevetünk :D A barátom meg megpróbálja utánozni, de a szájával nem megy... akkor meg mégjobban nevetünk :D
2008. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Ez egy ritka betegség, menjetek el orvoshoz, Vacuum Vulvus Pangitus a neve. A nyomáskülönbségtől átszakadhat a lány, egy kis anatómiai probléma miatt. Nem szabad sexelni amíg orvossal nem értekeztek.
2008. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Előttem hozzászóló: te hülye vagy, azt hiszed ezt beveszi bárki is??? hülyegyerek ez egy természetes folyamat minden nőnek van "ilyene"!!!
2008. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, egy lányt jobban idegesít, mint Téged :D
2008. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Vegyétek komolyan a kipukkadás veszélyt, a szomszéd kapualjban is volt egy lány akinek kidurrant, úgy kellett összevarni, mentők jöttek ki.
2008. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Nekem is mindig ez van és mindig kutya pózban,mi már 5 éve vagyunk együtt,de nekem is még midnig nagyon égő.
2008. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!