Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Régebben azt olvastam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben azt olvastam, hogy kb. 18 éves korunkig alakul ki a szexualitásunk, s amíg keressük, a fiatalok 90%-a kipróbálta a saját nemével. Ez nagyon durván hangzott. Ugye, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg. Egyáltalán bárki próbálta közületek?
2008. jún. 2. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez marhaság, az a 90% rohadt sok!

am én nem próbáltam és nem is fogom az tuti...

2008. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én kipróbáltam a saját nememmel! Amúgy lány vagyok! De nem azért, mert kerestem önmagam, meg a hova tartozásomat, hanem mert így alakult! Nem bántam meg!
2008. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Ja, amúgy a 90% az nagyon sok, szerintem nem létezik, hogy ennyi!
2008. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A szexuális irányultság 13-14 éves korban alakul ki, de a melegek gyakran elfojtják, és csak sok év után vállalják fel maguk előtt, a külső nyomás miatt. Ez alatt az idő alatt elég sok komplexus kialakulhat bennük, szóval az elfojtás nem a legjobb ötlet.

A 90% az sok.

2008. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán sok a 90% de az biztos hogy sokan próbálják ki a saját nemükkel még ha egyáltalán nem is melegek. És a kipróbálás nem csak a szexre vonatkozik, hanem petting, egymás "segítése" amin a fiú barátaim nagy része már túlesett a saját nemével, bár volt aki tagadta de később bevallotta hogy volt ilyen. Én lány vagyok, kipróbáltam már lánnyal mert szerintem semmi rossz nincs benne.
2008. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzó ez az arány! Ez így nem igaz, meg amúgy is tudja már egy 15-16 éves, hogy mégis melyik nemhez vonzódik.
2008. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem rosszul olvastad. A 90% nem a kipróbálásra vonatkozik, hanem arra, hogy támadt ilyen jellegű vágya.


A szexualitás fejlődés elején teljesen természetes a saját nemhez való vonzódás.

Végülis azt ismeri, pontosabban kezdi önmagán keresztül megismerni. Ezért nincs semmi meglepő abban (sőt, logikus), ha másik ember, az első elképzelt szexulis partner azonos nemű. Ez az időszak egyébként jellemzően nagyon rövid, és nem is teljesen tudatos.


én egyébként kipróbáltam. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de ennyi úgy nagyjából elég is volt belőle. Mondjuk van akit nem rugnék le az ágyamról, de nem jellemző a dolog... :)

2008. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hát nemtudom...

ahogy #1-ben is írtam nem próbálnám ki...

viszont beszélgettem bnőmmel...és ő kipróbálta...

am sztem ez a nőknél gyakoribb (lehet)

bandee voltam ^^

2008. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 90% nagoyn sok. Én sosem próbáltam ki, még nem is "segítettünk" egymásnak, bár ez nem tudom mit jelent... Egymás farkát húzogatni vagy mi? Na mindegy de az viszont tény hogy a lányoknál a homoszexualitás gyakoribb, mivel több bennük a férfi hormon, mint bennünk a női. Így náluk elfogadottabb a dolog. Általában ezért is toleránsabbak a nők a homoszexuálisokkal, mivel nekik nem olyan borzalmas, mint nekünk férfiaknak.
2008. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Igaz, az emberek 90% meleg, 95% szadó-mazó, 98% kaki szex kedvelő, 99% állatszexet kipróbált, 99,999% 230V-al izgatja magát. Normáls szex kedevelő nem kimutatható.
2008. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!