Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha elobb elvezek el, mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elobb elvezek el, mint a lany, hogy jutassam ot is el utana a csucsra?

Figyelt kérdés
Elso par probalkozas utan mindig szerencsesen egyszerre mentunk el, de mi van ha nekem korabban "lankad" a libidom?
2008. jún. 2. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy van olyan srác, akinek azután is eszébe jut, h van ott egy lány is, miután elment.:)

Ott a kezed és a szád, mindkettőt remekül lehet alkalmazni ilyen esetekben.

2008. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Irigylem a barátnődet! Szerintem tőle is megkérdezheted, én is örülnék egy ilyen kérdésnek, mert nálunk 3 perc az egész és nem érdekes mi van velem. :( Lehet hogy nem is kell kérdezni, mert ráérzel vagy rávezet ő.
2008. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ahoyg előttem irták jó esetben van kezed és szád és ezzel is gyönyörhöz tudod juttatni...

ami meg más dolog, hogy elvileg nálunk pasiknál kb negyed óra után ismét tudunk úgyanúgy szexelni mint előtte és elvileg másodszorra kicsit több idő lesz elmenni.. szóval erre is hajazhatsz ...

természetesen azt a negyed órát ne tévézéssel töltsd el hanem a lány kényeztetésével :)

2008. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazabol ez a resze erdekelne, hogy az esik neki jobban, ha egybol utana kielegitem, mondjuk oralisan, vagy varjunk, amig ujra kepes leszek behatolni.
2008. jún. 2. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni dolog. Van lány aki azt szereti ha utánna finoman csak az ujjaiddal simogatod, és úgy megy el, van aki inkább vár míg a farkad merev lesz, valaki meg azt ha kinyalod utánna...

Egyébként az elöttem szólónak. Mi az hogy van olyan srác? Nem tudom de nálam természetes hogy a páromnak legalább olyan jó legyen mint nekem. Nem értem a nőket, mért nem harcolják ki...

2008. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:tapasztalataim szerint ritka az ilyen(lehet rossz helyen keresgélek).Ha pedig már kiharcolni kell,lőttek az értékének.
2008. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ok, ok nem kiharcolni, hanem rávaenni hogy vegye észre magát. Most hogy megkérdeztem bnőmet, ő is azt mondta hogy 3 barátjából én vagyok az egyetlen aki ezzel foglalkozik. Szerintem egyébként ez szégyen... Lehet hogy én voltam eddig jó közegben? Minden barátom így gondolkozik mint én...

Szánalom, szánalom, szánalom.

A kettővel elötti válaszoló voltam.

2008. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond neki hogy legalább addig birja mig te elmész.A barátnőmet mindig megvárom mig elmegy és csak utána én.De az a legjobb ha egyszerre mentek le.Én 15-20 percig birom.Aktiv szexnél értem a 15-20 percet.Vagy ne olyan pózban csináljátok amiben a srác hamar elmegy.
2008. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkéred egy haverodat, szerintem ő megoldja.
2008. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ugyonannyi ideje van rá.....
2008. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!