Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor a párom nyalogatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párom nyalogatja a puncim akkor olyan szúró érzésem van és muszáj abba hagynunk, ez mitöl van? Nem fáj hanem szúr

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy érted, hogy a csiklódnál?
2008. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen
2008. jún. 1. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Borosta?
2008. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért kérdeztem, hogy a csiklódnál-e, mert nekem is szokott ilyen lenni, olyan, mintha "szétmasztiztad" volna az agyad, és már nem jó hozzáérni, mert szúr, máshogy nem tudom elmondani, bocsi!

Hát, én se tudom, mitől van, de úgy láttszik, nem vagyok egyedül ezzel.

Szerintem nem kell vele foglalkozni, de ha gondolod, menj el dokihoz. :)

2008. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az akkor szokott előfordulni, ha a fiú a nyelvét nagyon megfeszíti (hegyes lesz a vége) és úgy csinálja. Mondd neki, hogy laza, könnyed "nyelvcsapásokkal" csinálja. Közben irányítsd, és minden tökéletes lesz.
2008. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!