Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmnek fáj, ha szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek fáj, ha szeretkezünk, pedig már jó ideje csináljuk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szexelünk a barátnőmmel, de nagyon sokszor nem tud benedvesedni, és fáj neki a szex. Régebben még a méreteim is eléggé megviselték, az már talán megoldódott... egyesek azt mondják, hogy ez betegség, mások szerint én vagyok béna... mit tegyek, hogy keltsem fel az érdeklődését és hogy borzoljam fel a vágyait, hogy ő is úgy kívánja az aktust mint én?
2008. máj. 31. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele erről, nyújtsd el az előjátékot hosszúra, ha ezek sem segítenek akkor lehet megkéne látogatni egy pszichológust.
2008. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem pszichológus kell ide.Ne halgass az előttem szólóra.Vagy menjetek el egy nődokihoz vagy vegyetek sikositot
2008. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyetértek. nem pszichó kell hanem nőgyógyász vagy síkosító.
2008. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...vagy egy alkalmasabb befogadó közeg.

Anyós esetleg nem fiatalos...?

2008. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is próbáld meg a hosszabb előjátékot, és lehet hogy nem mindig van kedve hozzá, de megteszi érted és ilyenkor nem izgul fel annyira, vagy tényleg nem tudja elengedni még mindig magát. Beszélgessetek és legyél megértő ha nem akar szexelni. Valamint ajánlanám a vizes alapú síkosítókat, szerintem segít.
2008. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el nődokihoz,mert lehet valami fertőzése van és amiatt fáj neki.Ártani nem árt.
2008. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Először menjen el a bnőd nőgyógyászhoz. Ha semmi baja sincs, akkor nyújtsátok hosszabbra az előjátékot, beszélgesseek a szexuális életetekről. Nem vagy béna, de lehet hogy valamit nem úgy csinálsz ahogy ő szeretné, vagy egyáltalán nem csinálod, és ő szeretné, ezért nem tud felizgulni. Vessetek be síkosítót, az a legtöbb esetben használ.
2008. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!