Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretne velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne velem análisan lefeküdni, én viszont attól félek h. a ki-be mozgástól szellentek. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
hát szerintem ha előtte elmész és ürítesz egyet és utána persze lefürdesz akkor nem hiszem h szelentenél max amikor húzza ki olyan hangot add ami nem éppen a pukira hasonlít hanem kijön a levegő vagy nem tudom de ez se mindig fordul elő remélem nálad nem fordul elő :)de ha szeret téged akkor megérti:)
2008. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem inkább attól félj, hogy ha gyakran csináljátok, majd nem tudod tartani a székletedet!!!!Ilyen fiatalon gondolom nem akarsz pelenkában járni!
2008. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Az előttem hozzászóló, bizony tévhitben él. Olvass utána picit. Nem fog tartósan kitágulni, sőt az izmok csak jobban edződnek.
2008. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

A záróizmok kitágulnak, de vissza is húzódnak. 5 éve nincs semmi ilyesmi bajom, tehát ne riogassátok az embereket úgy, hogy semmit nem tudtok a témáról, mert még nem próbáltátok... Birommán...

Az pedig, hogy szellenteni fogsz, :) természetes. Beléd pumpálja a levegőt, és amikor kihúzza a farkát, a levegő is kijöhet. De ez nem állandó. Arra figyeljetek oda, hogy rengeteg sikosítót használjatok, és az ujjával előbb jól térképezze fel a terepet! És akkor nem lesz semmi baj! ;)

2008. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
én inkább attól tartanék, hogy nehogy ráfossak a péniszére
2008. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
lol
2008. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a harmadik hozzászóló sem tudja, miket beszél... nyilván nem az orvosira jár.. rendszeres tágítástól tágulsz rektálisan... egy idő után tompulnak az idegek a végbeledben és tényleg széklettrtási gondjaid lehetnek, valamint kellemetlenül fura lehet az ürítés. jól gondold meg, orvosilag nem ajánlott!!
2008. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!