Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel lehet elmulasztani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet elmulasztani a nyakkiszívást?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 23:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Körömvirágkrém, vagy bármi ami zúzódásra való - irány a patika. Amúgy sál, korrektor, púder... A pengés megoldás is bejön, csak nem ajánlom, nyakon és gyakorlatlan embernek legalábbis (lábszárról miniszoknyás események előtt 2 nap alatt eltűnt a durva zúzódás tőle, de ki az a hülye aki a nyakát vagdossa?)


Mi az hogy többet ne? Ha élvezik, hát élvezik :D

2008. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek:D am azért kérdeztem mert részegen 1 csaj rám mászott és a barátnőm nem örülne ha megtudná. még1szer kösszi
2008. jún. 1. 21:18
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
Kérj meg valakit,hogy csapkodja meg baltával ahol belilult.
2008. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Fogkrém nekem attól elmúlt jahm és púder meg garbó meg hasonló dolgok amik takarnak kisebb sál ha nem szereted a sálakat :):) Jó szivogatást by by
2008. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ne írjatok emilt mert nem én vok regelve hanem 1 haverom
2009. jan. 4. 23:30
 16/20 anonim ***** válasza:
-Nos, mondok én valamit,, tök egyszerü, bár kis időbe telik, de türelem...:)) Fésüvel kell a szivott területet alúlról felfelé huzogatni,kapargatni,igy eloszlik a véraláfutás szépen lassan,és eltünik..:) Házipraktika.. QA fésü fogazatával, nyilvánvalóan...
2009. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
nekem a fogkrém nem vált be épp ellenkezöleg egy irtó nagy seb keletkezett a nyakamon és körülötte kivolt száradva a bőr.. undorítóan nézett ki.. de lehet h csak nekem ennyire érzékeny a bőröm
2010. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hülye... azt majd itt elvágná a nyakát.. ajj istenem... nem hiszem el, hogy te így csinálod...
2011. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21:33 nak írtam utolsó voltam
2011. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Törölközővel dörzsöljétek.:DDD én negyedórája dörzsölöm és kezd halványulni.:D
2011. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!