Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretne velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne velem anális szexet! Hogy kell?

Figyelt kérdés
A barátom szeretne análisan, mert még nem feküdtünk le és neki hiányzik a szex. Pettingelünk, de megemlítette hogy szeretné, de én meg félek tőle egy picit! Milyen az anális? Nem lesz kakis a pénisze? Milyen érzés? A segítségeteket kérem ebben. Előre is köszönöm!
2008. máj. 30. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem biztos, hogy jó ötlet ezzel kezdeni, ha még nem feküdtetek le (gondolom szűz vagy), mert ha nem tetszik, megutálhatod az egészet. Annyira nem is kellemes. Szoktak előtte beöntést alkalmazni, hogy ne legyen minden tiszta kaka meg közben jó sok síkosítót kell használni. Nem értem, hogy miért ezt szeretnéd előbb, mikor normális szeretkezéssel kellene kezdeni...
2008. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szűz lányoknak tényleg nem ajánlott az análsi szex!
2008. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Annyi link van amúgy.. annyi ilyen kérdés volt már. Csak írd be a keresőbe, h anális szex.
2008. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha volt már székrekedésed, és tudod milyan egy keményet kinyomni akkor ismered az anál szexet. Ha azt élvezted, ezt is foogod. Figyeld a megjelenő hirdetésben a végbélrepedést, lehet hogy szükséged lesz rá ha kipróbálod.
2008. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
A barátod vszleg meleg csak nem meri fiúval, ezért csinálná veled análisan.
2008. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Talán nem ezzel kellene kezdeni... annyi más módszer van, ami mind jó mulatság - ha ő csak ezt élvezi, ott valami gond van. Te pedig megsérülhetsz közben, aminek nem fogsz örülni.
2008. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
MOnd meg neki próbálkozzon a Csonka Picivel ha segbekúrást akar.
2008. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

Az előttem szólók idióták! (én pedig egy született egoista)

Akkor vágjatok bele csak, ha úgy érzed hogy készen állsz rá. Beszéljétek meg. Az anális szexet is hamarabb csinálták nővel mint férfival sz.val nem homi. Ha erőszakoskodik akkor lehet Csonka urat ajánlani neki az effélékhez...

2008. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
UI.: az előttem előtti nem idióta és S4L3M voltam
2008. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne menj bele!!! Egész életedre rányomhatja a bélyegét!!! Utána még a rendes szextől is elmegy a kedved! Nem beszélve arról, hogy majd nem tudod tartani a székletedet!!!
2008. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!