Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen maszturbálós technikáva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen maszturbálós technikával nagyobb az élvezet a fiúnak? Szűz vagyok, mivel járnék jobban, ha vennék egy műpuncit vagy egy guminőt vagy ha elmennék egy prostihoz?

Figyelt kérdés

1. Nem tud vki olyan maszturbálos technikát fiúnak amellyel sokkal nagyobb az élvezet? (Esetleg az is jó pl h gyengén, lassan, gyorsan, erősen szorítva, stb.)

2. Szűz vagyok, és gyakorlás céljából szeretnék venni vmit. Sztetek mivel járnék jobban, ha vennék egy műpuncit vagy egy guminőt (és ha ezek akk milyet?) vagy elmennék egy prostihoz?


Azért gondoltam ezekre mert nem szeretnék lebőgni az első alkalommal...


Köszi


2008. máj. 30. 20:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
48%
sztem keress magadnak vmi csajt! ne pedig műpuncit meg guminőt vegyél! LOL
2008. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Még csak össze sem lehet hasónlítani 1 igazi nővel... Nem lehet beégni elsőre akkor jól teljesítesz!
2008. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

1. kísérletezz, senki nem tudja megmondani, hogy Neked mi a jó.

2. szerintem nem lehet lebőgni az elsőnél, ha jókor, jó emberrel történik meg. ha nem menőzöl azzal, hogy húdemekkora kan vagy, hanem elmondod a barátnődnek, hogy szűz vagy, megértő lesz. ha meg a teljesítményért van veled, hagyd a francba. és guminőn már csak azért sem jó "gyakorolni", mert a jó szerető figyeli a reakciókat. a sóhajokat meg ilyesmi. a guminő nem fogja azt mondani, hogy "jó vagy", meg, hogy "ezt csináld még", max csöndben ereszt. egy tárgyon sosem fogod tudni megtanulni a gyengédséget. szerintem fejlődj a kapcsolattal együtt. nagyobb lesz a sikerélmény és, ha figyelsz a csajra, nem tudod elszúrni. :) a prostit meg nem ajánlom első alkalomra.. fontos a szerelem

2008. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nincs szükséged ezekre.Nem fogsz lebőgni az elsőnél.Majd menni fog az magától.De azt nem tudom hogy megy mert én is szűz vagyok :D

Gondolom majd sikerül

2008. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kösszi mindenkinek!
2008. máj. 30. 21:02
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez egy hatalmas hülyeség. Én lány vagyok.. de gondolom azért egy pasi is érzi, hogy mi jó neki! Általába nyílván nem sikerül a pasiknak OLYAN jól kielégíteni magukat, mintha ugyanezt egy lány csinálná velük, de azért.. nem lehet olyan nehéz, és rossz.

Játszadozz, ahogy mi , lányok is tesszük, (ha kielégítjük a barátunkat). Légy minél kreatívabb, (ezt úgy értem, hogy sok féle mozdulattal okozhatsz magadnak kellemes érzés..) és egyszerűen csak csináld úgy, ahogy jó.

Szerintem ebbe nem lehet akkora trükk.

És még valami, az elsőnél nem fogsz lebőgni, mert reméljük, nem egy egyéjszakás lesz az első, és előtte valszeg lesz sok-sok petting.. az pedig téged is felkészít. Nyílván lesz előtte (reméljük, mert az jó :)) közöttetek orális szex, ami szintén hasznos ilyen szempontból is. Szóval nyugi, nem lesz gáz, szerintem nem sok pasi gyakorol előtte guminőn, vagy hasonlón! Kitapasztalod majd a petting alatt, hogy mit hogy kell. Nagyon nem ronthatod el, ha nem figyelmes, aranyos és gyengéd vagy. :)

Ha pedig nyílván attól félsz, h túl hamar elmész.. azt is lehet előtte vmilyen szinten gyakorolni orális szexszel. A barátnőd majd gondoskodik róla, h sokáig bírd.:) Hajrá. Felejtsd el a guminőt..

2008. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1000 köszike a választ...:)
2008. máj. 30. 22:51
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha van játékvasutad, próbáld ki az elektromos stimulálást, max 14,5 volt lehet, és a makkodra kell kötni a kábeleket.

Jobb mint a csajok.

2008. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
69%

Hali!

Nekem prosti volt az első, szóval ehhez tudok hozzászólni.A prostiban az a jó, hogy utána valószínűleg sohasem fogsz vele többet találkozni, tehát nem kell attól félned, hogy ha bénázol akkor a lány akivel először csinálod elmondja szépen poénból minden barátnőjének a "jó sztorit".Másrészt ha prostival vagy először akkor ugye egy igen tapasztalt csajjal vagy, aki irányít téged ha elmondod mi a szitu és véletlenül sem kerülsz olyan hülye helyzetbe, hogy te sem tudod hogyan kéne csinálni, de a partnered mégis azt várja, hogy te irányíts.A prosti hátránya viszont, hogy rögtön első alkalommal megtudhatod, hogy milyen a totális lélektelen szex.Persze ez prostifüggő.De ha ebből a szempontból nem ügyes, akkor nagyon elveheti a kedved az egésztől.Viszont nem tudom mennyi idős vagy, de ha nem vagy túl fiatal akkor szerintem ne hülyülj mindenféle kütyükkel, akkor inkább kapj el egy igazi nőt, légy férfi és add meg neki ami jár!:))

2008. máj. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
jaj ne csináld... ha vmi egyéjszakás kaland lesz az első, akkor tökmindegy, h lebőgsz v nem, mert úgyse találkozol vele többet... ha meg barátnőddel, aki szeret, akkor őt úgyse fogja érdeelni, főleg ha még ő is szűz... csak ne hazudj neki mindenfélét, hogy már volt előtte 10 barátnőd, ahogy szokták. prosti szerintem felejtős, egyszerűen gusztustalan, nekem nem sok kedvem lenne egy olyan fiúval szexelni, aki már megfordult egy kurvában. guminő meg műpunc is annyi felesleges, de még mindig jobb, mint egy prosti. mondjuk nem ugyanaz, mintha lánnyal lennél... és a szüleid esetleg kicsit furának fognak nézni.
2008. máj. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!